اخبار مرتبط

رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هادی پور تکواندوکار شایسته گیلانی به عضویت تیم ملی درآمد تا همراه این تیم در بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان حضور یابد.
محسن سترگی افزود: بر این اساس تاکنون نفرات ملی پوش پنج وزن از هشت وزن تیم ملی تکواندو ایران برای حضور در مسابقات جهانی مشخص شدند که آرمین هادی پور در وزن 54- کیلوگرم به عضویت تیم ملی درآمد.
وی ادامه داد: این تکواندوکار شایسته گیلانی با درخشش در رقابت های مختلف و همچنین با حضور مستمر و موفق در اردوها و رقابت های انتخابی تیم ملی، توانست یکی از ملی پوشان ایران در رقابت های قهرمانی جهان باشد.
وی بیان کرد: بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان از 25 اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می‌شود که این رقابت‌ها G12 است که به نفر اول 120 امتیاز، نفر دوم 72 امتیاز، نفرات سوم 43.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ و کسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد.
رئیس هیات تکواندو استان گیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم که هادی پور تکواندوکار شایسته و ملی پوش گیلانی بتواند با قدرت در مسابقات جهانی حضور یابد و مدال ارزشمند این دوره از رقابت ها را نیز کسب کند.
آرمین هادی پور متولد 1373 اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که می توان به کسب مدال طلای گرند پری انگلیس ، مدال طلای المپیک آزمایشی ریو ، مدال نقره قهرمانی جهان ، دو مدال قهرمانی آسیا ( یک مدال طلا و دیگری برنز که مدال طلا برای اولین بار در تاریخ تکواندو ایران بدست آمده)، کسب 2 مدال طلا یونیورسیاد، یک مدال نقره جام جهانی، یک مدال نقره گرند پریکس ، مدال طلای گرند اسلم، مدال نقره گرند پری روسیه و مدال طلای جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 آسیا را اشاره کرد.
7285 / 6030
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.