اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، نادره حکیم الهی مدیر این نگارخانه گفت : برای تیم نگارخانه الهی هیچ افتخاری بالاتر از این نیست که صدای رسای استان گیلان در قالب هنرهای تجسمی ایران بود و به عنوان نگارخانه ی برتر استانی انتخاب شد.
وی بابیان این که با همدلی، بلندترین قله ها را می توان فتح کرد و به جای کاستی ها و محدودیت ها باید بر توانایی ها تکیه کرد اظهار داشت :این انتخاب مسئولیت ما را دو چندان می کند و از این پس با انرژی و توان صد چندان این مسیر را ادامه خواهیم داد.
وی خاطرنشان کرد:از تمام مسئولانی که در یک سال و نیم گذشته دوست و همراه نگارخانه بودند و از اصحاب رسانه و خبرنگاران عزیز و متعهدی که صدای نگارخانه ی شهرشان بودند و از هنرمندان و هنردوستان جای جای گیلان کمال تشکر را داریم.
حکیم الهی با قدردانی از هنرمندان فعال در این نگارخانه یاداور شد :بدون مشارکت و همراهی هنرمندانی که در یک سال و نیم گذشته این مسیر را با هم طی کردیم چنین موفقیتی در بعد ملی حاصل نمی شد.
نگارخانه الهی به مدیریت نادره حکیم الهی هنرمند مجسمه ساز کشور از یک سال و نیم پیش در شهر رشت گشایش یافت و در این مدت میزبان نمایشگاه های متعدد و آثار هنرمندان بسیاری بوده و علاوه بر انتخاب بعنوان نگارخانه برتر استانهای کشور موفق شده بعنوان نماینده نگارخانه های گیلان در چهارسوی هنر تهران حضور یابد.
نگارخانه الهی شهر رشت واقع در خیابان تختی کوچه قربانی بن بست شادمان واقع است.
6030
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.