اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا حسن رستم زاد روز دوشنبه در جلسه ستاد خدمات سفر در فرمانداری آستارا افزود: مدیران دستگاه های اجرایی در تعطیلات نوروز از آمادگی مدیریت هر حادثه احتمالی برخوردار باشند و شهرداری با همکاری سمن ها مبادی ورودی شهر را پاکسازی کنند.
وی بیان کرد: نیروی انتظامی با همکاری معتمدان، گشت های محله محور دایر کند و تامین دارو در داروخانه ها و پول در دستگاه های خودپرداز، مورد توجه مسئولان بهداشت و بانک ها باشد.
رستم زاد ادامه داد: جشنواره های فرهنگی برای جذب و ماندگاری گردشگران نوروزی ضروری است و برای عرضه محصولات صنایع دستی آستارا محل دائمی اختصاص یابد.
وی گفت: جایگاه های سوخت و نانوایی ها در ارائه خدمات، با مشکل مواجه نیستند اما نظارت بر آنها استمرار داشته باشد.
حسین خورشیدی رئیس جمعیت هلال احمر آستارا هم گفت: امدادگران از اواخر اسفندماه در محور آستارا-اردبیل برای امداد به حادثه دیدگان احتمالی آماده خواهند بود و ایستگاه ایمنی و سلامت در ایست بازرسی قلعه و میدان شهدای گمنام آستارا دایر می شود.
محسن آهنی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا هم بیان کرد: نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا و فروش فوق العاده توسط 50 واحد دایر خواهد شد و بازرسی ها با هدف کنترل قیمت ها تشدید شده است.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و مرکز آن یکی از 20 شهر گردشگر پذیر ایران است.
7105 / 7124/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.