اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا اسماعیل حیدری آزاد روز چهارشنبه در مراسم معارفه فرمانده جدید دریابانی شهرستان بندرانزلی با تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن اظهار کرد: نیروی انتظامی به عنوان پیشانی دستگاه های امنیتی و نظامی بیشترین ارتباط با مردم را داشته و امنیت اجتماعی موجود در جامعه به دلیل تلاش های بی دریغ پرسنل نیروی انتظامی در همه شاخه ها است.
وی با بیان اینکه تودیع و معارفه ها شامل حال همه مسئولان می شود افزود:آنچه که اهمیت دارد این است که خروجی عملکرد مسئولان در زمان تصدی مسئولیشان چه بوده و نتایج حاصل از فعالیت هایشان تا چه اندازه به مردم خدمت رسانده است.
حیدری آزاد با اشاره به اینکه نیروی های انتظامی در سطح کشور به عنوان سربازان واقعی میهن و نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری فعالیت شبانه روزی دارند تاکید کرد: دریابانی به عنوان شاخه ای از فرماندهی مرزبانی ایران به عنوان یگانی است که مرزهای آبی را پوشش داده و در کنار مرزبانان زحمتکش در مرزهای زمینی تامین امنیت در مرزهای دریایی برعهده دریابانی است .
وی کنترل شناورها ، کنترل ترددهای غیرمجاز و مبارزه با قاچاق کالا را از جمله فعالیت های دریابانی و مرزبانی برشمرد و تصریح کرد: بندرانزلی شهری گردشگر پذیر است و صیادی و گردشگری به عنوان تنها منبع درآمد فصلی مردم این شهر ساحلی است.
فرماندار بندرانزلی خاطر نشان کرد: در صورتی که مردم در صیادی و گردشگری با مشکل مواجه شوند منابع درآمدی و معیشت آن ها به مشکل بر می خورد و نیروی انتظامی باید با رافت در کنار اقتدار در عملکرد با مردم برخورد کند چون مردم اگر از کسی محبت ببینند یقینا قدردان خواهند بود.
حیدری آزاد پست های خدمتی مسئولان را امانتی برای خدمت هرچه بهتر به مردم دانست و اضافه کرد: فرمانداری شهرستان بندرانزلی به دنبال ساماندهی صیادان است اما دولت تنها به عنوان مجری قانون بوده و موانع موجود در صیادی و حرایم و شرایط خاص مربوط به دریا و تالاب به صورت قانون باید توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب و به دولت ابلاغ شود.
به گزارش ایرنا در مراسمی با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی استان سرهنگ اسماعیل خود خروج به عنوان فرمانده دریابانی شهرستان بندرانزلی معارفه و از تلاش های سرهنگ محمدعلی پورتقی
فرمانده سابق دریابانی بندرانزلی تقدیر شد.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.
7471/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.