اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا سیدجلال سیدمحمدی عصر شنبه در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست فرمانداری رودبار، با اظهار خرسندی از فرصت حضور برای خدمت به مردم رودبار بیان داشت: در رودبار فضای خوبی برای خدمت وجود دارد که نا آشنا نیستم.
وی افزود: رودبار نماینده پرتلاش و پیگیری دارد که اخلاق مدارانه کارها را پیگیری می کند و امام جمعه ارزشمندی نیز دارد که فرصتی است از اخلاق و رفتار او درس بگیریم و مجموعه پرتلاشی که خوشحال هستم در کنارشان هستم.
سیدمحمدی ادامه داد: با همدلی و هم افزایی در پیشبرد اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید در رودبار که در این مدت توانسته شاخص های مهمی را ارتقا دهد، فعالیت های مهمی را با تدابیر مناسب مدیران ارائه می کنیم.
سرپرست فرمانداری رودبار تاکید کرد: از وظایف ما ارتقاء جایگاه فرمانداری است و ارتباط مدیران با فرمانداری در اولویت کاری است و برای برقراری ارتباط درست با مردم و در کنار مردم بودن و حذف تشریفات اداری که بین مردم و دولت فاصله ایجاد می کند باید تلاش کنیم.
وی بیان کرد: استفاده از تمام ظرفیت های شهرستان اعم از اقتصادی و البته سیاسی و اجتماعی از جمله فعالان این بخش ها، احزاب، گروه ها و سازمان های مردم نهاد در اولویت برنامه های من قرار دارد و تلاش خواهیم کرد تا در این فرصت در راستای ارتقاء شهرستان در ابعاد مختلف قدم برداریم.
نماینده رودبار در مجلس نیز گفت: آنچه که نیاز امروز جامعه است کار و تلاش صادقانه بر اساس قانون و حداکثر توانمان است تا رضایت مردم و رضایت خدا به دست آید.
منوچهر جمالی اظهار امیدواری کرد: در راستای توسعه کشور ، همه قوا و نیروهای نظامی و انتظامی و کارگزاران نظام عزم مان را برای خدمت به مردم جزم کنیم.
وی یادآور شد: همه توفیقات حاصل همراهی و اعتقاد در شهرستان است؛ استاندار گیلان نیز نگاه خوبی به رودبار دارد و رشد قابل توجهی در شاخص های شهرستان داشته ایم و آرزوی موفقیت برای سرپرست فرمانداری رودبار داریم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان هم گفت: حوزه های عمرانی و خدمات این بخش به خود مردم بر می گردد و اگر حوزه های مختلفی در این شهرستان ارتقاء یابد؛ نفعش به کل استان می رسد و ما نمی توانیم در چارچوب خدماتی که به مردم ارائه می دهیم به صورت جزیره ای عمل کنیم.
علی اوسط اکبری مقدم یادآور شد: نمایندگان استان برای پروژه های ملی همه در کنار هم تلاش می کنند تا بتوانند به سرمنزل مقصود برسانند؛ وظیفه داریم برای انجام اقداماتی که در راستای ارتقاء کمی و کیفی مربوط به ارائه خدمات استان و شهرستان است، تلاش کنیم.
وی ادامه داد: سرپرست فرمانداری رودبار هم فردی با تجربه های بسیار گران سنگ در حوزه های مختلف وزارت کشور است و که امیدوارم در رودبار هم به شکل و روال گذشته ادامه دهد.
شهرستان رودبار با چهار بخش مرکزی، خورگام، رحمت آباد و بلوکات و عمارلو در 67 کیلومتری جنوب مرکز استان گیلان واقع است.
اسماعیل میرغضنفری فرماندار پیشین رودبار، دوم بهمن ماه جاری به عنوان فرماندار جدید شهرستان لاهیجان معرفی شده است.
7296/2007/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.