اخبار مرتبط

به گزارش روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان با اشاره به پرونده 8 هزار صفحه ای اعضای این باند، اظهار کرد: این دو نفر 13 قتل و 80 فقره سرقت مسلحانه در استان های گلستان و مازندران مرتکب شده بودند.
وی اضافه کرد: متهم ردیف سوم این پرونده نیز به نفی بلد (تبعید) محکوم شده است.
به گفته رئیس کل دادگستری گلستان، رسیدگی به این پرونده پس از اعلام نظر دیوان عالی کشور به اتهام افساد فی الارض و محاربه از بهمن 95 در دادگاه انقلاب گرگان آغاز شده بود.
هاشمیان گفت: اعضای باند معروف به 'قتل های سریالی'، بهار 94 به دنبال تشکیل پرونده قتل راننده سواری در دادسرای عمومی و انقلاب گرگان شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: بررسی اسلحه کشف شده توسط کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان گلستان نشان داد که با آن در سال های گذشته نیز چندین سرقت مسلحانه و قتل در گلستان و مازندران انجام شده است.
رئیس کل دادگستری گلستان ادامه داد: به این ترتیب یکی از سارقان که از مجرمان سابقه‌دار بود، شناسایی و دستگیر شد.
وی یادآور شد: بررسی‌ها نشان داد که این فرد از چند سال پیش همراه پسرش و فرد دیگری اقدام به سرقت‌ مسلحانه می‌کرده که در عملیات ضربتی، آنها نیز دستگیر شدند.
هاشمیان اظهار کرد: اعضای این باند؛ دام، انواع ماشین آلات کشاورزی، موتور آب، موتورسیکلت و خودروهای سواری را سرقت می کردند و در صورت مقاومت مالباختگان، آنان را با اسلحه به قتل می رساندند.
1648
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.