عبدالرضا چراغعلی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: در مجموع ۶ حوزه انتخابیه استان ۷ زن و  ۱۲۸ مرد برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند.

وی افزود: از میان این ثبت نام کنندگان ۲۳ نفر برای حوزه انتخابیه گمیشان ، بندرگز ،کردکوی و بندرترکمن، ۲۶ نفر برای حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ۴۲ نفر برای حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، ۹ نفر برای حوزه انتخابیه علی آبادکتول، ۱۹ نفر برای حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر و ۱۶ نفر برای حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله ثبت نام کردند.

چراغعلی از داوطلبان ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست نام نویسی را به لحظات پایانی موکول نکنند.

وی ادامه داد: داوطلبان برای ثبت نام باید با در دست داشتن مدارک کامل از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر به فرمانداری‌های مرکزی ۶ حوزه انتخابیه استان در شهرهای گرگان، گنبدکاووس، کردکوی، علی آبادکتول، رامیان و مینودشت مراجعه کنند.

ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۱۸ شانزدهم آذرماه ادامه دارد.

استان گلستان با ۶ حوزه انتخابیه اصلی، ۷ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که ۲ نفر از حوزه گرگان و آق قلا ، یک نفر از رامیان و آزادشهر، یک نفر از علی آباد، یک نفر از کردکوی، بندرترکمن و بندرگز، یک نفر از گنبدکاووس و یک نفر از مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال /۹۸/ برگزار می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.