آیت اله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان اظهار داشت: سران قوا با آگاهی از احتمال وقوع برخی مشکلات به سبب اصلاح قیمت بنزین ،تصمیم گرفتند برای مصلحت مهم تر این طرح را اجرایی کنند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری افزود : اینک که حسب ضرورت و مصلحت، اصلاح قیمت بنزین صورت گرفته باید دلایل و چرایی آن را به صورت واضح و بدون واسطه به مردم گفته شود تا مردم توجیه شوند.

 آیت الله نورمفیدی افزود: هر چند راهپیمایی مردم در محکومیت برخی تحرکات اشرار مشت محکمی بر تصورات واهی و نقشه های شوم آمریکا، عربستان و تکفیری ها زد اما باید همچنان در برابر تحرکات اقتصادی آنها و برخی دیگر در داخل کشور هوشیار باشیم.

 امام جمعه گرگان ادامه داد:‌ هر چند گرانی معقول و حساب شده قابل قبول است اما برخی از عوامل دشمن در تلاش هستند تا گرانی صد درصدی و چشمگیر بر بازار تحمیل کنند که باید جلوی این توطئه ها گرفته شود.

  آیت الله نورمفیدی از مدیران خواست با تقویت نظارت ها و بازرسی ها بر افزایش احتمالی قیمت ها کنترل داشته باشند و اجازه ندهند عده ای آب در آسیاب دشمن بریزند.

 نماینده ولی فقیه در گلستان افزود : دشمنان به خیال واهی خودشان می خواستند قضایایی شبیه کودتای ۲۸ مرداد در کشور رقم بزنند و با استفاده از برخی مشکلات داخلی کشور و تحریک اراذل و اوباش شرایط و امینت کشور را تحت الشعاع قرار دهند که با هوشیاری مردم ناکام ماندند.

 خطیب نماز جمعه گرگان با اشاره به هفته بسیج گفت :  بسیجی ها باید به توطئه ها و نقشه های دشمن واقف باشد و در این برهه حساس که دشمن همه تلاش و مساعی خود را در حوزه اقتصادی و لطمه زدن از طریق فشار مالی متمرکز کرده است هوشیار و بیدار باشند.

 آیت الله نورمفیدی گفت : بسیجی بودن فقط ملبس شدن به لباس و کارت بسیج نیست و در شرایط خاص کشور هر فردی که موجب شود چرخه اقتصاد کشور پویاتر شود یک بسیجی است.

 نماینده ولی فقیه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مدرس و میرزا کوچک خان جنگلی اظهار داشت : برای کسب عزت و استقلال کشور خون های زیادی ریخته شده که باید قدر آن دانسته شود.

 نورمفید همچنین به هفتم آذر سالروز تشکیل نیوری دریایی اشاره کرد و افزود : نیروی دریایی ایران یک نیروی مقتدر و شجاع است که علاوه بر حضور در آب های پیرامونی، در آب های فرامنطقه ای نیز حضور موثر دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.