به گزارش خبرنگار ایرنا هماد سامری پس از دیدار تیمش در برابر شهرداری گرگان که با نتیجه 82 بر 79 به سود گرگان به پایان رسید، اظهار کرد: البته این دلیل سرپوش گذاشتن بر باخت ما و برد تیم گرگان نیست بلکه 2 تیم از عملکرد و سوت های مداوم داوران ناراضی بودند.
وی ادامه داد: این نشان می دهد که کمیته داوران می خواهد همه را راضی نگه دارد که این برای فینال لیگ برتر شایسته نیست.
وی اضافه کرد: باید بهترین تیم داوری برای این بازی انتخاب می شد و در شرایط حساس بازی را اداره می کردند؛ مسوول کمیته داوران فدراسیون ملاک و معیار انتخاب این تیم را اعلام کند و بگوید براساس چه معیارهایی این افراد بهترین های داوری ایران هستند.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: هر زمان بازی سرعت می گرفت داوران با سوت های خود آن را قطع و سرعت بازی را کاهش می دادند و بدتر از همه که بر سوت های خود استوار نبودند و نظر خود را به رای می گذاشتند.
سامری با بیان اینکه داوران قاطعیت در رای خود نداشتند، اضافه کرد: حیف شد دو تیم و حتی تماشاگران از یک بازی زیبا محروم ماندند، به نظر من این تیم ضعیف ترین داوری مسابقات لیگ بسکتبال بود.
وی در خصوص بازی سوم و چهارم در آبادان گفت: هیچ نتیجه ای را نمی شود از قبل پیش بینی کرد زیرا دو تیم بهترین های ایران هستند، ما میزبان هستیم و تماشاگر داریم.
وی یادآور شد: البته تماشاگران ما به اندازه گرگان نیستند و هیچ جای ایران به اندازه گلستان تماشاگر و علاقمند و عاشق بسکتبال ندارد.
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان هم گفت: قابل پیش بینی بود که دو تیم بازی سختی داشته باشند، تمرکز ما از حریف با توجه به باخت روز گذشته بیشتر بود و نسبت به دیروز بازی بهتری ارائه دادیم.
حمیدرضا کلاسنگیانی افزود: در آبادان بازی سختی خواهیم داشت و امیدوارم دو تیم بازی خوبی را به نمایش بگذارند.
وی با بیان اینکه بازیکنان ما نشان دادند مرد روزهای سخت هستند در خصوص داوری گفت: هر دو تیم از داوری ضرر کردند و نمی توان گفت که داوران سوت هایشان به نفع ما بود، در برخی لحظات کنترل بازی از دستشان در می رفت.
کلاسنگیانی خاطرنشان کرد: سعی خواهیم کرد بهترین بازی را در آبادان به نمایش بگذاریم.
3014/2729
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.