سیدرضا طباطبایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع طرح های قابل افتتاح مینودشت در ایام دهه فجر 117 طرح درحوزه اقتصادی و اشتغالزا با هزینه تقریبی 480 میلیارد ریال و اشتغالزایی 257 نفر می باشد.
وی اضافه کرد: 79 طرح قابل بهره برداری این شهرستان نیز در حوزه عمرانی می باشد که برای عملیات اجرایی آن افزون بر 120 میلیارد ریال هزینه شده است.
طباطبایی گفت: علاوه بر طرح های اقتصادی و عمرانی قابل افتتاح، در ایام دهه فجر امسال عملیات اجرایی 19 طرح عمرانی دیگر نیز با اعتبار پیش بینی شده حدود 130 میلیارد ریال آغاز می شود.
فرماندار مینودشت، تصفیه خانه شهرک صنعتی و آماده سازی زیرساخت های فاز دوم این شهرک برای سرمایه گذاری، خط تولید کارخانه آجر ماشینی، ساختمان شرکت برق در شهر دوزین، آسفالت راه های روستایی و معابر شهری و طرح هادی را از جمله طرح های قابل افتتاح دهه فجر امسال در این شهرستان برشمرد.
وی گفت: طرح های قابل افتتاح مینودشت درایام دهه فجر امسال در بخش های مختلف از جمله حوزه کشاورزی، راه، آب، برق، مخابرات، میراث فرهنگی، ورزش و جوانان، شهرداری و منابع طبیعی و آبخیزداری می باشد.
طباطبایی ادامه داد: در این ایام همچنین عملیات اجرایی برخی طرح های عمرانی از جمله احداث چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید اقبالی آغاز می شود.
فرماندار مینودشت با گرامیداشت ایام چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به برنامه های تدوین شده برای این ایام اشاره کرد و گفت: ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان و کمیته های آن افزون بر 500 برنامه فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی پیش بینی کرده است.
وی گفت: از این تعداد برنامه تدوین شده که در مناطق شهری، روستایی، مدارس و ادارات و نهادهای مینودشت اجرا می شود، 100 برنامه آن شاخص بوده و باحضور اقشار مختلف مردم و مدیران برگزار می شود.
طباطبایی ادامه داد: غبارروبی گلزار شهیدان، دیدار با خانواده معظم شاهد، برگزاری چند یادواره شهدا، برگزاری چند جشنواره صنایع دستی، غذاها و بازی های بومی و محلی، تجلیل از هنرمندان، فرهیختگان و پیشکسوتان انقلابی، برگزاری چند همایش 40 سالگی انقلاب ویژه بانوان، نوجوانان و جوانان و اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم از مهمترین برنامه های دهه فجر امسال در مینودشت است.
شهرستان مینودشت افزون بر 80 هزار نفر جمعیت دارد و در شرق استان گلستان واقع است..
/3039/1860
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.