فلش مموری ‌ها هدایای بسیار کاربردی هستند که اکثر سازمان ‌ها و شرکت ‌ها آن را به کارمندان و مشتریان خود ارائه می کنند و تا اعتبار برند خود را نشان دهند. اگر خواهان خرید فلش مموری ‌ها با کیفیت و قیمت مناسب هستید، می ‌توانید از هلدینگ مجریان وب که با بهره بردن از تجربیات اجرایی اتاق فکر خود در مورد برند های معتبر کالاها و خدمات شما را به روش سراسری با برنامه ‌ریزی ‌های هماهنگ و منسجم به مخاطبان نشان می ‌دهد، استفاده کنید.

فلش مموری یک هدیه جذاب؟

با توجه به پیشرفت و رشد صنعت ارتباطات، استفاده کردن از یکی از بهترین هدایا که برای تبلیغات استفاده می ‌شوند، مانند فلش مموری ‌ها می ‌تواند افراد را متمایز جلوه دهد. با توجه به اینکه تکنولوژی در همه بخش ‌های زندگی همه افراد رخنه کرده و استفاده کردن از ابزار و وسایل مناسب و به روز به یک امر ضروری تبدیل شده است، فلش مموری ‌ها هم از جمله پرطرفدارترین و کاربردی ‌ترین نوع هدای تبلیغاتی به شمار می ‌روند که دارای طراحی با چاپ و آرم برند اختصاصی هستند. برای خرید آنها می ‌توان از راهنمای خرید فلش مموری استفاده کرد تا نوع و ظرفیت مناسب این ابزار را برای هدیه دادن به کارکنان شرکت تهیه کرد.

 

 

اهمیت هدیه دادن به افراد شرکت

انواع هدایای تبلیغاتی می توانند نام برند و خدمات شما را به مشتریان نشان داده و معرفی کنند؛ زیرا بیشتر این هدایا کاربردی هستند و هدف از ارائه هدیه به کاربران یا افراد شرکت نشان دادن احترام و علاقه ای است که نسبت به کسی که هدیه را دریافت می کند؛ ابراز می کنید. یعنی پیامی برای این افراد ارسال می کنید که برای آنها ارزش قائل هستید و به آنها اهمیت و احترام می گذارید. این احساس موجب ارزش گذاری و احترام می ‌شود، ارتباط ‌های شما قوی ‌تر و بهتر شده و رابطه دوستانه هم تقویت می شود.

پس برای اینکه هدیه تبلیغاتی شما تاثیر مثبت بیشتری بگذارد و موثرتر عمل کند، باید در زمان ارائه هدیه به علاقه و شخصیت افراد هم توجه کنید. فلش مموری ‌ها یکی از کاربردی ‌ترین هدایایی هستند که می ‌توانید به افراد شرکت ارائه کنید؛ زیرا توسط این هدایا و محصولات و تبلیغاتی؛ مالکان کسب و کارها و نام برند آنها همیشه جلوی دید دیگران قرار می گیرد. با توجه به متنوع بودن این کالاها می ‌توانیم از راهنمای خرید فلش مموری ‌ها استفاده کنیم.

نکات خرید فلش مموری

این محصول کاربردی مانند پاور بانک ‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند، کاربردهای زیادی داشته، بسیار پرطرفدار هستند و برند های معتبر و متنوعی آنها را تولید می کنند. باید به نکات و فاکتورهایی که در زمان خرید فلش تبلیغاتی در نظر گرفته می ‌شود توجه کرد که عبارت اند از:

 • در قدم اول باید فرد بداند هدف از خرید و تهیه فلش مموری چه بوده است؛ زیرا می توان این هدیه تبلیغاتی را برای هدف ‌های زیادی مورد استفاده قرار داد. انتخاب این فلش مموری‌ ها با راهنمای خرید فلش مموری به عنوان یک هدیه اختصاصی، سازمانی و مناسبتی دارای شرایط خاصی است.
 • فلش مموری ‌ها را باید طبق مشخصات فنی و خصوصیاتی که دارند، مورد ارزیابی قرار داد و اندازه، ابعاد و سرعت و میزان حافظه این ابزار و ... باید کاملا واضح و مشخص باشد.
 • باید در زمان خرید رابط سخت ‌افزاری این وسیله مورد ارزیابی قرار بگیرد؛ زیرا فلش ‌ها می ‌توانند دارای خصوصیات ویژه ای باشند.
 • طراحی ‌های فلش مموری ‌ها دارای اهمیت زیادی است و باید طوری طراحی شوند که بتوان به سادگی از آنها استفاده کرد؛ زیرا طراحی موجب کاهش و یا افزایش اثربخشی این ابزار می ‌شود.
 • فلش مموری ‌هایی که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند، دارای اهداف تبلیغاتی هستند. پس باید توانایی چاپ پذیری بالایی داشته باشند و هم به سادگی بتوان روی آنها شعار، لوگو و... را چاپ کرد.
 • توجه کردن به برند تولید کننده این فلش ‌ها هم دارای اهمیت است که با توجه به راهنمای خرید فلش مموری در انتخاب آنها اثر می گذارد و با توجه و حساسیت زیاد باید در مورد برند ها خرید را انجام داد.

به جز نکاتی که ذکر شد قیمت و شرایط سنی کاربر، شرایط اجتماعی، شغلی، جنس بدنه فلش‌ ها و... را هم در انتخاب فلش تبلیغاتی تاثیر دارد.

 

راهنمای خرید فلش مموری برای هدیه دادن در شرکت (3)

 

مزایای هدیه دادن ‌USB تبلیغاتی

به جز نکاتی که ذکر شد قیمت و شرایط سنی کاربر، شرایط اجتماعی، شغلی، جنس بدنه فلش‌ ها و... را هم در

زمان انتخاب و استفاده باید در راهنمای خرید فلش مموری ‌ها در نظر گرفت.استفاده کردن از فلش مموری ‌ها دارای مزیت ‌هایی است که شامل موارد زیر می شوند:

ظرفیت ذخیره سازی بالا

این فلش ‌ها دارای فضای زیادی برای ذخیره ‌سازی هستند و نسبت به مدل ‌های قدیمی ‌تر ظرفیت بالایی دارند و تا ۱۲۸ گیگابایت را ذخیره می کنند. معمولا برای بیشتر مشاغل هدیه مناسبی است تا به صورت عمده تهیه و توزیع شود.

 • افزایش دوام _ درایو فلش ‌ها به صورت جامد است و در برابر آسیب، ضربه و یا قطرات مقاوم ‌تر عمل می کند.
 • سازگار بودن با اکثر دستگاه‌ ها _ رابط ‌های usb بهترین روش برای متصل شدن به هر دستگاهی هستند و بدون مشکل می ‌توان به هر نوع دستگاهی متصل شد.
 • متمایز هستند _ می ‌توان فلش مموری ‌ها را سفارشی با طرح‌ های مختلف تهیه کرد و نسبت به دیگر برند ها متفاوت ‌تر بود؛ البته با توجه به راهنمای خرید فلش مموری می ‌توان بهترین انتخاب را انجام داد.
 • حداکثر توانایی حمل _ با تهیه فلش مموری ‌های اختصاصی که نسبت به دیگر نوع دستگاه‌ های ذخیره‌سازی کوچکتر هستند، می ‌توان در مکان ‌هایی مانند: زنجیر کلید، جیب و... آنها را به راحتی حمل کرد؛ زیرا بیشتر از چند اینچ نیستند.
 • سرعت انتقال بالا _ این ابزار دارای سرعت انتقال3.0 تا 4.8 گیگابایت بر ثانیه هستند و دیگر دستگاه‌ ها نمی ‌توانند با آنها تطابق داشته باشند؛ البته فلش ‌های امروزی این مزیت ‌ها را دارا هستند.

 

راهنمای خرید فلش مموری برای هدیه دادن در شرکت (2)

 

فلش مموری تبلیغاتی را از کجا بخریم؟

فلش مموری ‌ها هدایای بسیار کاربردی هستند که اکثر سازمان ‌ها و شرکت ‌ها آن را به کارمندان و مشتریان خود ارائه می کنند و تا اعتبار برند خود را نشان دهند. اگر خواهان خرید فلش مموری ‌ها با کیفیت و قیمت مناسب هستید، می ‌توانید از هلدینگ مجریان وب که با بهره بردن از تجربیات اجرایی اتاق فکر خود در مورد برند های معتبر کالاها و خدمات شما را به روش سراسری با برنامه ‌ریزی ‌های هماهنگ و منسجم به مخاطبان نشان می ‌دهد، استفاده کنید.

تیم قوی مجریان وب با کمک تیم تبلیغاتی خود و طبق یک برنامه‌ ریزی تجربی دقیق می ‌تواند کسب و کار مورد نظر را توسعه دهد و می ‌توانید برای خرید بهترین فلش مموری ‌ها از راهنمای خرید فلش مموری مجریان بهره مند شوید.

کلام پایانی

سایت مجریان دارای ۲۲ سال تجربه در مورد اپلیکیشن ‌ها، تبلیغات مجازی، طراحی ‌های وب سایت، دیجیتال مارکتینگ و ... است که با ایده پردازی ‌های خلاقانه ‌ای که در مورد طراحی کاتالوگ، لوگو و ... دارد، می ‌تواند هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد سفارشی و اختصاصی شما را تولید کرده و به دست مشتریان برساند و برند کسب و کار شما را هم توسعه ببخشد. در مورد فلش مموری ‌های مجریان و با توجه به نکاتی که در مورد راهنمای خرید فلش مموری ‌ها ذکر شد، می ‌توانید اقدام به سفارش بهترین فلش مموری ‌ها از سایت مجریان کنید.

 

*** این مطلب در سرویس گزارش آگهی منتشر شده و تبلیغاتی می باشد؛ لذا جماران هیچ توصیه در رابطه با انجام فعالیت فوق ندارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.