رشته MBA جزو رشته‌های پرطرفدار در دنیاست و در ایران نیز علاقه‌مندان زیادی را به خود اختصاص داده است. دوره مدیریت کسب و کار به عنوان یک رشته جذاب کارشناسی ارشد هم در دانشگاه‌ها و هم در موسسه‌های آزاد مانند ثروت آفرینان پارس ارائه می‌شود. در این مورد قصد داریم درباره سرفصل‌ها و علت اثر بخشی دوره‌های MBA موسسه عالی ثروت آفرینان پارس صحبت کنیم.

امروزه همه کشورها به دنبال این هستند که سطح مدیریتی خود را ارتقا دهند و با تربیت مدیران متخصص نیازهای مدیریتی جامعه را برطرف کنند. به طور کلی شاخه مدیریت در دنیایی که مدام در حال پیشرفت است، اهمیت فوق‌العاده بالایی دارد. اکثر مدیران پس از اتمام تحصیلات و ورود به بازار کار با چالش‌های مختلفی مواجه می‌شوند. به همین دلیل شرکت در دوره مدیریت کسب و کار و اخذ مدرک ام‌بی‌ای می‌تواند بسیاری از چالش‌های مدیریتی را برطرف کند. رشته MBA جزو رشته‌های پرطرفدار در دنیاست و در ایران نیز علاقه‌مندان زیادی را به خود اختصاص داده است. دوره مدیریت کسب و کار به عنوان یک رشته جذاب کارشناسی ارشد هم در دانشگاه‌ها و هم در موسسه‌های آزاد مانند ثروت آفرینان پارس ارائه می‌شود. در این مورد قصد داریم درباره سرفصل‌ها و علت اثر بخشی دوره‌های MBA موسسه عالی ثروت آفرینان پارس صحبت کنیم.


 

دوره مدیریت کسب و کار یا MBA چیست؟‌

دوره مدیریت کسب و کار یا MBA یکی از پررونق‌ترین دوره‌های آموزشی و مخفف عبارت Master of Business Administration است که از صد سال پیش رواج پیدا کرده است. البته در طول سال‌ها و به مرور زمان سرفصل‌های این دوره دچار تغییرات و تحولات زیادی شده و برای کسب مهارت‌ها و دانش مورد نیاز در حوزه مدیریت و کسب و کار فرصت بسیار ارزشمندی را فراهم کرده است. این دوره بیشتر برای افرادی مفید است که در رشته‌های دیگر تحصیل کرده‌اند اما در حال حاضر نیاز دارند که دانش مدیریتی را به طور کامل بیاموزند. البته این دوره برای تکمیل دانش و مهارت مدیریتی نیز کاربرد دارد. برای کسانی که به فکر راه‌اندازی یک کسب و کار و کارآفرینی هستند، شرکت در دوره MBA و یادگیری آموزش‌های تخصصی آن بهترین راهکار برای سرمایه‌گذاری و درآمدزایی بالا محسوب می‌شود. بازار کار رشته مدیریت کسب و کار در ایران رقابتی و بسیار گسترده است.

آشنایی با سر فصل‌های دوره مدیریت کسب و کار

در دوره‌های مدیریت کسب و کار که در موسسه‌های معتبری مانند ثروت آفرینان ارائه می‌شود، علاوه بر روش‌های مرسوم از روش‌های جدید و به‌روز نیز استفاده می‌شود و سرفصل‌ها در حدی ارتقا پیدا کرده‌اند که هر فردی با یادگیری آن‌ها و به کارگیری در کسب و کار به موفقیت‌های بزرگ و سود‌های کلانی دست پیدا خواهد کرد. سرفصل‌های دوره مدیریت کسب و کار شامل موارد زیر است.

  • سرفصل کوچ فوق مدرن یک، دو و سه

یکی از سرفصل‌های دوره مدیریت کسب و کار سر فصل کوچ فوق مدرن است. همان‌طور که می‌دانید به کسی که دارای مهارت رهبری در کسب و کار است کوچ می‌گویند. در این سرفصل تکنیک‌های مختلفی که برای توسعه و پیشرفت کسب و کار نیاز است به متقاضیان آموزش داده می‌شود‌. مهم‌ترین علت اثربخشی دوره های MBA موسسه عالی ثروت آفرینان پارس این است که اولین موسسه‌ای است که سرفصل‌های کوچ مدرن را ارائه می‌دهد. متقاضیان در این دوره روش‌های بازاریابی، نحوه ایجاد ارزش‌های کسب و کار و راهکارهای سیستم فروش را یاد خواهند گرفت.

  • سر فصل اصول و فنون مذاکره

یکی از سرفصل‌های مهم دوره ام بی ای یا مدیریت کسب و کار سرفصلی است که باعث افزایش مهارت مذاکره می‌شود. همه کسب و کارها به تفکرات استراتژیک نیاز دارند تا تصمیم‌گیری‌های منطقی و پرارزشی داشته باشند. به طور کلی برای یادگیری حرفه‌ای اصول و فنون مذاکره و به کارگیری آن در کسب و کار باید در دوره ام‌بی‌ای شرکت کرد.


دوره مدیریت کسب و کار MBA ثروت آفرینان با مدرک از فنی و حرفه ای (2)

 

  • سرفصل شم اقتصادی

این سر فصل یکی از بهترین سرفصل‌های دوره مدیریت کسب و کار در موسسه ثروت آفرینان است و به افراد شرکت‌کننده روش‌های نوین سرمایه‌گذاری و پس‌انداز را آموزش می‌دهد. مهم نیست که افراد چه شغلی داشته باشند یا وضعیت درآمد آن‌ها چقدر باشد. مهم این است که با یادگیری آموزش‌های سرفصل شم اقتصادی می‌توانند در عرض چند سال درآمدی معادل 10 میلیون دلار داشته باشند.

  • سرفصل هوش کلامی و هوش مالی

سر فصل هوش کلامی و مالی نیز می‌تواند به عنوان علت اثربخشی دوره های MBA موسسه عالی ثروت آفرینان پارس محسوب شود؛ زیرا در این دوره آقای دکتر مظاهری برای بالا بردن هوش کلامی و مالی شرکت‌کنندگان از شش فیلم آموزشی باکیفیت برای تدریس استفاده می‌کند. هوش مالی و کلامی افراد با شرکت در این دوره ارتقا پیدا می‌کند و باعث می‌شود که با ایجاد الگوی ذهنی به سود بالاتری دست پیدا کنند.

  • سرفصل آموزش فن بیان و سخنوری

افرادی که قصد دارند مدیریت کسب و کار خود را به میزان زیادی رونق ببخشند، باید با شرکت در این سرفصل مهارت‌های گفتاری و فن بیان خود را تقویت نمایند‌. کسی که فن بیان و قدرت سخنوری تاثیرگذارتری دارد، قطعا در کسب و کار و بیزنس بین‌المللی خود نیز عملکرد موفقیت‌آمیزی خواهد داشت.

  • سرفصل مدیریت زمان

عدم مدیریت زمان به عنوان یکی از مهم‌ترین دلایل شکست کسب و کارها به شمار می‌رود. با شرکت در این دوره متوجه خواهید شد که بهره‌وری و زمان چه رابطه بسیار تنگاتنگی دارند و چطور می‌توانید از زمان باارزش خود بهترین استفاده را داشته باشید و باعث پیشرفت شغلی و افزایش درآمد خود شوید.

  • سرفصل کوچ VIP

سرفصل کوچ VIP را نیز می‌توان علت اثربخشی دوره‌ های MBA موسسه عالی ثروت آفرینان پارس معرفی کرد. در این دوره که به صورت جلسات حضوری برگزار می‌شود، آقای دکتر امیر حسین مظاهری به افراد متقاضی آموزش می‌دهد که با جدیدترین راهکارهای رشد کسب و کار آشنا شوند و با به کارگیری این آموزش‌ها رشد کسب و کار خود را به میزان زیادی افزایش دهند.

  • سرفصل ویدئویی بیرنس پروتکل

در سرفصل بیزنس پروتکل که به عنوان یکی از اثربخش‌ترین دوره‌های موسسه ثروت آفرینان به شمار می‌رود، سیستم‌سازی کسب و کار و طراحی استراتژی‌ها و فرآیندهای مورد نیاز برای سود بیشتر به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود‌. افراد در این دوره نحوه وابسته نبودن به شخص و پیاده‌سازی روش‌ها، دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های لازم برای رسیدن به اهداف کسب و کار را می‌آموزند.


دوره مدیریت کسب و کار MBA ثروت آفرینان با مدرک از فنی و حرفه ای (3)

 

ثبت نام در دوره مدیریت ‌کسب و کار موسسه عالی ثروت آفرینان پارس

برای ثبت نام در بهترین و کامل‌ترین دوره مدیریت کسب و کار موسسه ثروت آفرینان با نام MBA Pluse و کسب مدارک معتبر این موسسه می‌توانید به سایت این موسسه به آدرس اینترنتی http://pms.ir مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس بگیرید. با شرکت در این دوره و استفاده از مزایای آن شرایط کسب و کار خود را بهبود ببخشید و با یادگیری آموزش‌های ارائه شده به درآمدهای میلیونی دست پیدا کنید. استفاده از روش‌های فراشناخت LA  در دوره MBA Pluse به کشف جنبه‌های ناشناخته کسب و کارها و رسیدن به اهداف کمک می‌کند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.