اخبار مرتبط

گرانترین ساعت های مچی جهان ، لاکچری های ساعت که در جهان دارای برندهای معروف و زیبا هستند و به آنها ساعت های چندمیلیاردی گفته می شود.

 

گرانترین ساعت های مچی جهان ، لاکچری های ساعت که در جهان دارای برندهای معروف و زیبا هستند و به آنها ساعت های چندمیلیاردی گفته می شود. بیشتر این ساعت ها الماس های زیادی را در کالبد آنها بکار رفته است. این نوع ساعت ها انقدر زیبا هستند که درخشش خاص آنها چشم هر بیننده ای را خیره خواهد کرد. گرانترین ساعت های مچی جهان بسیار لوکس و زیبا هستند و نمونه هایی که موجود است در این مقاله برای شما همراه با عکس هایی زیبا از این نوع ساعت ها به نمایش گذاشته می شود. کمپانی های ساخت ساعت معمولا بروز عمل کرده و در رقابت با همدیگر حتی سنگ های قیمتی معروف در جهان را در ساختار ساعت های بکار می برند و زیبایی چشمگیری به برند جدید ساعت خواهند داد.

image_2019-12-08_09-23-52

یکی از گرانترین ساعت های مچی جهان با برند چوپارد

گرانترین ساعت های مچی جهان با برند چوپارد:

این ساعت که دارای الماس هایی با رنگ های متفاوت است زیبایی شگفت انگیزی را در خود دارد و این الماس ها با وزنی حدود 210 قیراط برندی معروف را به جهان ساعت مچی تحویل داده است. ساعت مچی لوکس و زیبا و پرطرفدار که حدود 26 میلیون دلار قیمت دارد.

 

 

image_2019-12-08_09-24-00

مدل PATEK PHILIPPE PLATINUM WORLD TIME

 

مدل PATEK PHILIPPE PLATINUM WORLD TIME

این مدل که ساخته دست پاتک فیلیپ است یک ساعت لوکس مردانه زیبا است که تنها و تک است و دیگر نمونه ان ساخته نشده است و قیمت حدودی آن 4 میلیون دلار است. البته شرکت ها و برندهای دیگر کپی آن را ساخته اند.

 

image_2019-12-08_09-24-07

یکی از گران ترین ساعت های مچی زنانه جهان

مدل   GRAFF DIAMONDS THE FASCINATION

 

مدل ساعت مچی از نوع زنانه GRAFF DIAMONDS THE FASCINATION

خانم هایی که به ساعت مچی گران علاقمند هستند قطعا این نوع ساعت را که تماما از الماس تشکیل شده است، می پسندند. این ساعت لوکس زنانه و زیبا و درخشان دارای الماس هایی است با وزن 156 قیراط یک زیبایی نفسگیر را به بیننده نشان می دهد. طرح وسط این ساعت به شکل یک اشک زیباست که الماسی 38 قیراطی را برای این طرح میانی استفاده شده است. این ساعت به پول ایران 120 میلیارد تومان است.

image_2019-12-08_09-24-14

مدل  JACOB & CO.BILLIONAIRE

 

ساعت مچی با برند  معروف JACOB & CO.BILLIONAIRE

این نوع ساعت زیبا دارای الماس هایی با وزن حدود 260 قیراط و ساعتی است که دارای شفافیت زیادی است و به زیبایی می درخشد. و قیمت آن نسبت به دیگر ساعت های گران قیمت در جهان تا حدودی کمتر است. قیمت این ساعت 72 میلیون است.

 

image_2019-12-08_09-24-19

مدل PATEK PHILIPPE-REF,

 

ساعت مچی برند PATEK PHILIPPE-REF,

این نوع ساعت زیبا تنها داری 4 نوع است که بدنه آن از استیل ضد زنگ است.این نوع ساعت یکی از گرانترین ساعت های مچی جهان است وبا پول کشور ما ایران حدود 44 میلیارد تومان قیمت دارد.

image_2019-12-08_09-24-25

مدل PATEK PHILIPPE SKY MOON TOURBILLON

 

این نوع مدل مردانه عجیب و شگفت انگیز که در دستان مردان خودنمایی زیبایی را دارد نیز توسط پاتک فیلیپ ساخته شده است. صفحه این ساعت مچی گران شبیه به آسمان و بسیار رویایی است. و جذابیت ان آسمان آبی آرام شب و ماهی است که در کنار ان قرار دارد. این برند زیبا دارای قیمتی حدود 3/1 میلیون دلار است و یکی از پیچیده ترین ساعت های جهان است.

 

image_2019-12-08_09-24-32

HUBLOT-BIG BANG

 

برند  HUBLOT-BIG BANG 

 

ساعتی پر از الماس زیبا که دارای وزنی 3 قیراطی است و ساعتی شگفت انگیز است. یک لاکچری که توسط هنرمندان ساعت ساز به بازار جهانی ساعت وارد شده و با تراشه ی زیبایی الماس ها بر پیکره ی آن شگفتی را آفریده است. قیمت این ساعت با پول ایران 20میلیارد تومان است. این برند بسیار عجیب چشمانتان را به خود جذب می کند.

image_2019-12-08_09-24-38

CHOPARD SUPER ICE CUBE

 

ساعت مچی مدل گران قیمت CHOPARD SUPER ICE CUBE

برندهای ساعت سوییسی در جهان همیشه معروف هستند، این نوع ساعت های سالیان زیادی است بر روی دستان مرد و زن در جهان خودنمایی کرده اند. این برند نیز از نوع سوییسی است، الماس هایی بر روی ان قرار دارد که دارای وزنی 60قیراطی است، الماس های ان مکعبی است و بسیار درخشان و این نوع ساعت بر روی ان هیچ خشی ایجاد نمی شود و ضد آب است. قیمت این ساعت سوییسی زیبا 1 میلیون دلار است و یکی از گرانترین ساعت های لاکچری جهان است.

image_2019-12-08_09-24-43

HUBLOT BLACK CAVIAR BANG

یکی از گران ترین ساعت های مچی مردانه جهان

 

مدل HUBLOT BLACK CAVIAR BANG

 

این نوع مدل که یکی از گرانترین ساعت های مچی جهان است ساعتی است پیچیده که از ظاهر ان نیز می توان به پیچیدگی ان پی برد. در این نوع ساعت فلزی بکار رفته است که از جنس طلا است و باعث افزایش قیمت ان شده است.پوشش این نوع ساعت از طلای 18 عیار است. 300 نوع قطعه از الماس در این ساعت لاکچری زیبا بکار رفته است و قیمت ان حدود 1 میلیون دلار تخمین زده شده است. این ساعت برندی است معروف که شگفتی افرینی جدید در بازار ساعت در سالهای اخیر شده است و با وجود الماس و طلای بکار رفته در ساعت به برندی خاص تبدیل شده است و مورد علاقه بسیاری از خریداران است.

باید بدانید گرانترین ساعت مچی جهان با برندهای متفاوت دیگر نیز وجود دارد که اکثرا در نوع قیمت و میزان الماس بکار رفته باعث برآورد هزینه آن ها شده است.

 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.