با گزارش ایرنا حسین کلانتری روز چهارشنبه در یادواره خانوداه های شهیدان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد  در یاسوج اظهار داشت: براساس آیات قرآن شهدا با دادن خون خود معامله‌ای کردند که ارزش جان آنها را فقط خداوند می پردازد.

وی افزود: داشتن نگاه آسمانی و رفتن از خاک به افلاک اوج هنرنمایی در پیشگاه خداوند است و شهیدان در این عرصه پیشتاز هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مجموعه شرکت نفت در کشور و همچنین کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای انقلاب تاکنون تلاش های فراوانی کرده است.

کلانتری عنوان کرد: عملکرد شرکت مجموعه شرکت نفت کهگیلویه و بویراحمد در تامین سوخت به مناسب ترین شکل ممکن انجام شده به گونه ای که تاکنون هیچ وقفه و کمبودی در این زمینه نبوده است.

وی گفت: تمام توطئه های دشمن به خصوص امریکا، اسرائیل و عربستان سعودی با فرمانروایی مقام معظم رهبری، هوشیاری مردم و مسئولان خنثی شده است.

کلانتری افزود: خون‌های پاک ریخته شده شهیدان خود حافظ این نظام و انقلاب خواهد بود و دشمنان آرزوی براندازی جمهوری اسلامی ایران را به گور خواهند برد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: در سال های اخیر شرکت نفت در کشور و نیز کهگیلویه و بویراحمد با چندین بحران روبرو شد که با تلاش همکاران همه آنها به خوبی برطرف شد.

لطف الله مسعودی اظهار داشت: سقوط هواپیمایATR  تهران به یاسوج در بهمن ماه سال 96 یکی از مشکلات شرکت نفت استان بود که با تلاش شبانه روزی و کمک استان‌های هم جوار، سوخت تمام هواپیماها و بالگردهای مسئولان به موقع تامین شد.

وی افزود: هنگام وقوع زلزله اردیبهشت سال 97 نیز در همان ساعت های اولیه شب، انبار نفت استان برای سوخت رسانی و کمک به مردم زلزله زده، بازگشایی شد.

مسعودی بیان کرد: اعتراضات صنفی پمپ بنزین ها،اعتصاب کامیون داران، بحران لاستیک و کاهش فعالیت پالایشگاه های نفت در اصفهان از جمله چالش های شرکت ملی نفت بود که با تلاش همکاران و کمک‌های شورای تامین کهگیلویه وبویراحمد همه آنها پشت سر گذاشته شد.

در پایان این مراسم از خانواده های شهیدان ملک پور، هوشمند مطلق، آذریان، بختیاری، علیزاده، محمدزاده، درخوش، کریمی و توکل پور تجلیل شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.