اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرگرد حیدر رفیعی اظهار کرد: در پی شکایت کارکنان اداره برق شهرستان مبنی بر اینکه فردی شرور در یکی از مناطق حوزه استحفاظی با اقدامات شرارت آمیز و اخلال در نظم و امنیت عمومی از طریق تیراندازی و تهدید با سلاح مانع از انجام کار ماموران اداره برق در حین انجام وظیفه شده است، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.
رفیعی تصریح کرد: ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی از محل سکونت این شرور در یکی از محلات شهرستان با خبر شدند و پس از هماهنگی قضایی با مقام قضایی محل اختفای شرور را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی وی را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه از متهم یک قبضه سلاح ممنوعه کشف شده است افزود: تحقیقات از شرور مذکور در خصوص سایر جرایم ارتکابی در حال انجام است و متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانون تحویل مراجع قضایی شد.
جانشین انتظامی شهرستان عنبرآباد در پایان ضمن تشکر و قدردانی از دستگاه قضایی شهرستان در همراهی و همدلی با پلیس خاطرنشان کرد: پلیس و دستگاه قضا هرگز به مخلان نظم و امنیت عمومی اجازه عرض اندام نداده و با تمام کسانی که بخواهند به هر نوعی آسایش مردم را به مخاطره بیندازند برخورد قاطع و قانونی خواهند کرد.
شهرستان عنبرآباد در فاصله 260 کیلومتری جنوب کرمان قرار دارد.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز**انتشار دهنده: نجمه حسنی*
7450/3029
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.