سیدمصطفی آیت الهی موسوی عصر دوشنبه در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمان گفت: استانداری کرمان تا آنجا که بتواند در زمینه شناساندن و معرفی کرمان به کشور و جهان از جمله در ساخت کلیپ گردشگری که در حال آماده شدن است کمک خواهد کرد.

وی با تاکید بر این امر که نباید اقداماتی که در راستای تسهیلات سفرهای نوروزی باید انجام شود را به روزهای پایانی سال موکول کرد گفت: برای داشتن میزبانی شایسته و خوب برای عید 1399 باید از هم اکنون برنامه ریزی های لازم را داشته باشیم.

آیت الهی موسوی در ادامه به برنامه‌ریزی و هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی مربوطه در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران و گردشگران در طول سال تاکید کرد و گفت: سفر قریب‌الوقوع اعضای فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی به استان کرمان فرصتی برای معرفی همه ظرفیت های گردشگری استان است و بازخورد آن قطعا  موثر خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با اشاره به این مطلب که جهاد دانشگاهی استان کرمان در گذشته نقاط ضعف گردشگری استان را به خوبی شناسایی کرده و نیاز است که این نهاد بحث به‌روزرسانی این موضوع را دنبال کند، گفت: تجربه سفرهای نوروز در سنوات گذشته به استان کرمان باید مورد بررسی قرار گرفته و نقاط ضعف و قوت را شناسایی تا بتوانیم در راستای رفع آنها اقدام کنیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.