به گزارش دریافتی ایرنا، محمدرضا پورابراهیمی روز دوشنبه  در نشست بررسی وضعیت تعهدات شرکت های اقتصادی در استان ضمن انتقاد از عدم ایفای تعهدات کامل شرکت های بزرگ در خصوص ورزش استان کرمان گفت: با توجه به تغییراتی در جایگاه مسئولیتی اداره کل ورزش و جوانان انجام شد پیگیری صورتجلسه مذکور دچار وقفه شد و بخشی از تعهدات که مربوط به دو سرفصل بوده با مشکلات رو به رو شده است.

وی عنوان کرد: در بخش اول حمایت از حدود ۵۰ ورزشکار مطرح که زمینه مدال آوری در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی را داشتند مطرح بود و براساس گزارش ورزش و جوانان تعهدات لازم در خصوص این ورزشکاران کامل اجرا نشده و ناقص است که باید سریعا تصمیم گیری شود.  

پورابراهیمی افزود: همچنین حمایت از رشته های ورزشی باید از سوی شرکت های بزرگ در استان انجام می شد که بعضی از آنها انجام و برخی که جامعه هدف گسترده ای هم دارند، نیازمند تصمیم سریع هستند.

محمدجواد فدائی استاندار کرمان نیز با تایید مباحث نماینده مردم کرمان گفت: هدف از برگزاری جلسه بررسی آخرین وضعیت تعهدات شرکت های است که در توافق صورت گرفته با آنها داشتیم و باید گزارشی را ارائه دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز گفت: با توجه به تاخیری که در حمایت از مجموعه ورزشکاران ورشته‌ های ورزشی پیش آمده تعدادی از ورزشکاران استانی را در حوزه آسیایی و پاراسیایی از دست دادیم و لذا در رتبه بندی لازم قرار نگرفتند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.