اخبار مرتبط

محمدجواد فدائی روز پنجشنبه در طرح ساعت مطالعه در استانداری کرمان افزود: با مطالعه مفید، مسیر رسیدن به موفقیت هموار می شود و دستیابی به اهداف سرعت می گیرد.

مبدع طرح ساعت مطالعه کارکنان در استانداری کرمان، داشتن روحیه یادگیری را برای بهره مندی و تاثیرگذاری مطالعه، لازم دانست و اظهار داشت: تحول فردی، با کسب دانش و مطالعه آغاز می شود و تقویت روحیه یادگیری در مدیران و کارکنان به مطالعه موثر و لذت بخش کمک می کند.

وی رویش فکری و موفقیت را از نتایج مطالعه مفید برشمرد و گفت: افراد اهل مطالعه موفق تر و خلاق تر هستند.

فدائی، اصل مطالعه مداوم را از نقاط مشترک در زندگی افراد موفق عنوان کرد و افزود: بدون دانش اندوختن و به‌ روز نگه داشتن آن تقریباً محال است کسی بتواند زندگی خودش را متحول کند و طبیعی است چنین فردی بر زندگی دیگران نیز تاثیر مثبت نمی گذارد.

وی ارتقا شاخص مطالعه در استان کرمان را از دغدغه ها و اولویت های کاری خود برشمرد و تصریح کرد: مدیران و کارکنان میزان مطالعه در ادارات و سازمانها را ارتقا دهند ضمن اینکه سایر بخش ها نیز باید در توسعه فرهنگ کتابخوانی تلاش کنند.

استاندار کرمان تصریح کرد: این استان با پیشینه غنی تاریخی، فرهنگی، وجود شخصیت ها و مردمی فرهیخته می تواند به استانی نمونه و الگو در گسترش فرهنگ کتابخوانی تبدیل شود.

طرح ساعت مطالعه کارکنان در استانداری کرمان از ۲۳ خرداد ۹۸ صبح های پنجشنبه به ابتکار محمدجواد فدائی استاندار کرمان در استانداری اجرا می شود.

انتهای پیام

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.