اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، امام جمعه جیرفت در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر گفت: روحیه انقلابی در جامعه امیدبخش و امیدآفرین است لذا تفکر انقلابی، رضایت رهبری و بغض کفار را در بر دارد.
حجت الاسلام رضا سعادت فر افزود: نمونه بارز خروجی تفکر انقلابی را اقدام رییس قوه قضاییه طی چند ماه اخیر در برخورد با مخلان اقتصادیعنوان کرد و افزود: قوه قضاییه باید کسانی که زمینه این اختلاس ها را مهیا کردند، را مورد پیگرد قانونی قرار دهد.
وی به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با فرماندهان سپاه پاسدران اشاره و تصریح کرد: معظم له از سپاه اعلام رضایت و پاسداران را فرزندان خود خطاب می کند.
وی افزود: تفکر انقلابی دکترین دیپلماسی تهاجمی و روحیه انقلابی را به آنسوی مرزها صادر کرده است.  
امام جمعه جیرفت ادامه داد: سپاه پاسدران دشمنان را به زانوی ادب وادار می کند اظهار داشت : نقض برجام باید در کتب درسی درج تا درسی برای نسل آینده شود چرا که اعتماد به غرب بی فایده است.
حجت الاسلام سعادت فر افزود:  افرادی که فکر می کنند رهبری تند می رود، اشتباه می کنند زیرا معظم له با بصیرت و توکل بر خداوند در مسیر اسلام حرکت می کنند.
وی به مشکل بیکاری جوانان جیرفتی اشاره کرد و گفت: تشکیل تعاونی با توجه به ظرفیت های خدادادی منطقه می تواند زمینه اشتغالزایی جوانان را فراهم کند از این رو باید در این مسیر حرکت کنیم.
سیرجان :

امام جمعه سیرجان راهپیمایی اربعین را  نمایش اقتدار اسلام به مردم جهان دانست و گفت: درخواست می کنیم این مراسم به صورت گسترده و فراگیر برگزار شود تا این حضور ضمن ناامیدی دشمنان اسلام، توطئه های آمریکا و صهیونیست ها را خنثی کند و به طور یقین این حرکت عاشقانه مردم به آل الله و حضرت امام حسین ع زمینه ساز ظهور حضرت مهدی  عج قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام سیدمحمود حسینی در نماز این هفته سیرجان افزود: در نبرد حق و باطل همیشه یاران حق به پیروزی می رسند و اگر تاریخ کربلا و انقلاب حضرت حسین بن علی را بررسی کنیم می بینیم دشمنان اسلام حضرت و یارانش را کشتند اما امروزه اثری از باطل نیست و بارگاه ملکوتی ائمه علیهم السلام و حضرت امام حسین بیانگر اقتدار و ماندگاری حق است و هیچ اثری از باطل  به جز لعن و نفرین بر اصحاب باطل نیست.  
وی ۴۰ سال توطئه، تحریم و جنگ علیه نظام اسلامی اما  شکست آمریکا و اذنابش را یاد آور شد و گفت، دشمنان این نظام امروز در مسیر نابودی هستند چون هر توطئه ونقشه خود را اجرا کردند  نتیجه معکوس گرفتند پس بدانید این نظام حق است و باطل نابود می شود.
خطیب جمعه سیرجان به توطئه عبری و عربی نقشه ترور حاج قاسم سلیمانی هم اشاره کرد و گفت : با همه محاسبات دقیق و طراحی اقدامات برای اجرای این نقشه شوم اما باید دست مریزاد گفت به اطلاعات سپاه که توانست این توطئه را کشف و خنثی کند و این یعنی قدرت خدا همراه این سپاه و این ملت است.
حجت الاسلام حسینی تظاهرات مشکوک در عراق آن هم در ایام راهپیمایی اربعین یک توطئه آمریکایی و صهیونیستی عنوان کرد و گفت : جالب است که در این اعتراضات  علیه ایران اسلامی و حشد الشعبی هم حرف هایی زده می شد مشخص است که این یک توطئه حساب شده و با طراحی دشمنان شیعه صورت گرفته و  یکی از نقشه های آنان کمرنگ کردن راهپیمایی اربعین است که به لطف خدا شکست خورد و ملت عراق نیز با هوشیاری کامل از توطئه های خائنانه بصیرت و آکاهی دارند.
امام جمعه سیرجان  به سخنان مقام معظم رهبری درجمع سپاهیان پرداخت و گفت : رهبری در این دیدار ایستادگی و مقاومت، امید به آینده، اعتماد به جوانان، وفاداری به انقلاب، وحدت و اتحاد قشرهای مختلف مردم، حمایت از تولید داخل  وافتخار به نام شهداء و تکریم خانواده آنان تاکید کردند که این توصیه ها نیز برای ما و قشرهای مختلف مردم خواهد بود و آنجه امروز دشمن را شکست داده و نابود می کند همین همبستگی در سایه ولایت و رهبری است.
وی به نابودی باطل و پیروزی حق هم پرداخت و گفت : امروز  نیز عظمت اسلام جلوه گر است و اگر به جنگ نابرابر آل سعود نگاهی گذرا کنیم می بینیم آن قدرت تسلیحاتی دنیا کجا و بمباران و کشتار مردم بی دفاع یمن کجا و امروز چه کسی برنده این جنگ شد پس به این حقیقت میرسیم که این عظمت و قدرت اسلام است و شک نکنید سقوط آل سعود قطعی است.
امام جمعه سیرجان به عملیات یمنی ها به تاسیسات نفتی عربستان و و پس از آن عملیات جنگی علیه نظامیان سعودی پرداخت و گفت : تسلیم شدن هزاران فرمانده و سرباز سعودی برگ برنده اتمام جنگ با پیروزی کامل یمنی ها است و سعودی ها به دنبال بهانه برای پایان جنگی  هستند که خودشان آغاز کردند، همان هایی که در ائتلاف عربی از همه قدرت و توان نظامی با سلاح ها و حمایت های آمریکا و صهیونیست ها استفاده کردند و امروز خودشان می دانند دیگر قدرتی ندارند و باید عقب نشینی کنند.

کرمان :

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان ضمن محکوم کردن نقشه سخیف ترور سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت : ناکامی دشمن زبون در این توطئه نشان از هوشیاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشورمان در صیانت از سرمایه های نظام دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در نماز جمعه این هفته در مصلی امام علی (ع) شهر کرمان با بیان این مطلب که برخی غیرت دینی ندارند اما غرور ملی که دارند،   چگونه می توانند در این بازی های خطرناک ورود کنند و سراباط اسلام را نشانه گیرند.

وی تصریح کرد: امیدوارم توجه داشته باشیم که این آخرین توطئه نیست و توطئه های دیگر هم ممکن است رخ دهد لذا از خداوند می خواهیم با کمک به نیروهای نظامی و اطلاعاتی همه توطئه های دشمنان اسلام را خنثی کند.

امام جمعه کرمان اظهار داشت: در منطقه شاهد یک تحول بزرگی در جریان میدانی جنگ تحمیلی بر یمن بودیم که بار دیگر نشان داد، اراده بر دلارها پیروز است.

حجت الاسلام سلیمانی علیدادی  با اشاره به اینکه از آغاز تهاجم به یمن تاکنون چنین عملیاتی با این بزرگی و پیروزی ندیده بودیم گفت: این عملیات فتح الفتوح عملیات ها بود که توانستند سعودی ها را زمین گیر و چند پیام بسیار بزرگ را به جهان مخابره کنند.

وی با بیان اینکه این عملیات نشان داد یمن در زمین هم قدرتمند است افزود: در عملیاتی که با پهپادها برای سعودی ها افتضاح به بار آوردند، ایران‌ را متهم می کردند اما اکنون این جنگ زمینی را چگونه تفسیر می کنند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی ادامه داد: این عملیات از نظر مساحت،  حجم و آزادی مساحت برای دنیا پیام داشت که دست برتر از آن یمن است.

وی با اشاره به اینکه این روزها فرانسه در یک صحنه فریبکارانه به دنبال این است که ایران را فریب دهد گفت: آنها می خواهند آمریکا را با فریب با ما به توافق برسانند اما  باید حواسمان باشد که فریب نخوریم، اینها همان آمریکایی ها هستند اما از نوع فرانسوی.

۳۰۲۹/۷۴۵۰/۷۴۳۵/ ۵۰۵۴

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.