اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، محمد محمود آبادی روز سه شنبه در آیین گرامیداشت دلاورمردی های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در سیرجان افزود: یکی از آثار و برکات دوران دفاع مقدس تربیت سرداران و رزمندگانی است که در آسمان مقاومت همچنان می‌درخشند.

وی ادامه داد: اگر دوران دفاع مقدس نبود، بسیاری از ما که در جوانی طعم شیرین مقاومت و مدیریت را نچشیده بودیم با مفهوم مقاومت آشنا نمی‌شدیم و آنجا بود که مدیریت جهادی را آموختیم.
 محمود آبادی اضافه کرد: در دوران جنگ مدیران جهادی با کمترین امکانات، بیشترین اثرگذاری و با کمترین تجهیزات، بیشترین بازدهی را داشتند که نمونه آن احداث و طراحی پل متحرک خیبر، پل ثابت فاو، تجهیزات نظامی مختلف و احداث بیمارستان فاطمه الزهرا فاو می‌باشد که نشان دهنده اصول مهندسی و مدیریت صحیح فرماندهان در زمان جنگ است.
ویبا اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس دشمن چاره‌ای جز تسلیم و تعظیم در برابر رزمندگان دلاور ما را نداشت اظهار داشت: آن دلاورمردی‌ها از زمان جنگ تا کنون ادامه دارد و در حال حاضر نیز مفهوم مدیریت جهادی تغییر نکرده و همان مفهوم مدیریت جهادی دوران جنگ را با خود به همراه دارد.

وی ادامه داد:  البته با این تفاوت که در حال حاضر جنگ با دشمن، بصورت جنگ غیر مستقیم است و این می‌طلبد مدیران جهادی ما با درایت و ذکاوت، حلیه دشمن را خنثی کنند.
درادامه این مراسم که با برنامه های متنوع فرهنگی همراه بود جمعی از  رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس تجلیل شدند.

سیرجان در ۱۷۶ کیلومتری جنوب غرب کرمان قرار دارد.

۷۴۳۵/ ۵۰۵۴

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.