به گزارش روز سه شنبه ایرنا تیم های فوتبال صنعت مس کرمان و سرخپوشان پاکدشت در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته یک کشور در ورزشگاه امام علی (ع) کرمان در مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

هواداران مس کرمان که تجربه تماشای بازی و حضور این تیم در لیگ برتر کشور و لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا را دارند از ابتدای به ورزشگاه آمدند.

بازی در همان دقایق نخست با گل تیم مس کرمان توفانی آغاز شد و باعث تشویق پرشور هواداران مس شد.

اما در همان نیمه نخست بازی هواداران پس از دریافت دوگل مس کرمان از سرخ پوشان پاکدشت از این روند بازی خشمگین شده و شعارهایی را علیه کادر فنی وبازیکنان مس سردادند.

نیمه نخست بازی با نتیجه دو بر یک به نفع سرخ پوشان پاکدشت به اتمام رسید و هواداران منتظر شروع بازی در نیمه دوم شدند.

اما با آغاز بازی در نیمه دوم مس گل تساوی را به ثمر رساند و باعث شد که تماشاگران حمایت های خود از تیم را دوباره از سربگیرند.

اما این تشویق ها زیاد طولی نکشید، چرا که با زدن گل سوم تیم سرخ پوشان پاکدشت کاسه صبر هواداران لبریز شد و اعتراض های خود را نشان دادند.

مس کرمان که به نظر می رسید با یک استرس و تحت فشار بازی می کند نتوانست رضایت هواداران خود را جلب کند و تماشاگران شعارهایی علیه این تیم سر دادند.

تماشاگران شعارهایی همچون دلال‌ها حیا کنید صنعت مس را رها کنید، نه غیرت نه بازی فقط سبز هزاری، با این همه هوادار والله خجالت داره و شعار هایی دیگر سر دادند و اعتراض خود را به بازی مس و سرمربی این تیم نشان دادند.

همچنین در پی گل به خودی مهدی امیری بازیکن مس کرمان و شعارهای هواداران علیه این بازیکن و تیم مس، وی با عصبانیت بازوبند کاپیتانی را به زمین انداخت.

در پایان بازی نیز درگیری های لفظی بین برخی از بازیکنان با تماشاگران و لیدر ها صورت گرفت که با میانجیگری کادر فنی و حتی خبرنگاران حاضر در جایگاه خبرنگاران مواجه شد.

 پس از پایان بازی نیز که مربیان دو تیم برای پاسخ به سوال خبرنگاران به کنفرانس خبری می آیند ابتدا شاهد حضور علی نیکبخت مربی تیم سرخپوشان پاکدشت بودیم اما پس از آن اعلام شد که مجتبی حسینی مربی تیم مس کرمان در کنفرانس خبری حاضر نمی شود که باعث دلخوری و عصبانیت خبرنگاران شد.

در هنگام خروج بازیکنان از ورزشگاه نیز برخی لیدرها برای نشان دادن اعتراض به محل خروجی رختکن تیم مس کرمان آمدند که با حضور نیروی انتظامی در محل و اسکورت اتوبوس بازیکنان مس این تیم از ورزشگاه خارج شد.

بعد از پایان بازی، در فضای مجازی نیز برخی از رسانه ها و کانال های خبری و ورزشی اعتراض خود را به کادر فنی و بازی مس کرمان در این بازی نشان دادند.

تیم فوتبال مس کرمان در ۴ بازی گذشته خود به یک برد، یک تساوی و دو شکست رسیده است و با ۴ امتیاز در رده دوازدهم جدول حضور دارد.

۹۷۶۷/ 5054

گزارش میلاد ایزدی خبرنگار حوزه ورزشی ایرنا

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.