اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، محمدجواد فدائی روز پنجشنبه در بازدید از اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین ماده 16 افزود: اشتغال پس از درمان این افراد از موضوعات بسیار مهمی است که باید روی آن کار زیادی انجام شود زیرا احتمال بازگشت این افراد به چرخه اعتیاد وجود دارد.
وی ادامه داد: ایجاد اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین ماده 16 در حوزه مسئولیت سپاه ثارالله نیست و به دلیل احساس مسئولیت نسبت به مسائل اجتماعی و جامعه از امکانات خود برای کمک به حل مشکلات جامعه اقدام کرده است.
فدائی تصریح کرد: سپاه به تنهایی کار در حوزه ایجاد اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین ماده 16 را آغاز کرده و امیدواریم بتوانیم با استفاده از امکانات خود برای حل مشکلات اقدام کنیم.
استاندار کرمان بر استفاده حداکثری از ظرفیت ها و امکانات موجود تاکید کرد و ادامه داد: امکانات بلااستفاده بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها می توان مشکلات را حل کرد.
فدائی بر ایجاد اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین ماده 16 برای زنان نیز تاکید و گفت: امیدواریم اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین ماده 16در اسرع وقت تکمیل و راه اندازی شود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز گفت: یکی از نکات محوری که دشمنان اسلام در دستور کارخود قرار داده اند تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و غارت فرهنگی است و این تهاجم گسترده در دو شاخه فساد اخلاقی و فساد فکری دنبال می شود.
سردار غلامعلی ابوحمزه افزود: محور فساد اخلاقی دشمن بحث مواد مخدر است که تبعات بسیار خانمان سوزی برای خانواده ها ایجاد کرده و مشکلات زیادی را برای جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان بدنبال دارد.
وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه 'کمک به مردم کمک به دولت است'، اظهارداشت: هر کمکی که از دستمان برای کمک به دولت از دست مان برآید را انجام می دهیم.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: یکی از مشکلات استان در حوزه کمپ ماده 16 بود که در این زمینه اکیپی از کمپ های ماده 16 در استان و سایر استان ها بازدید کردند و مجموعه اطلاعات لازم جمع بندی و در نهایت اردوگاه کرامت ایجاد شد.
سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه سپاه ثارالله استان کرمان به صورت داوطلبانه این کار را پذیرفته است، گفت: به دلیل نیازی که در استان حس می شد و مواردی که در شورای تامین مطرح شد این مجموعه از سوی سپاه ایجاد شده اکه تکمیل آن نیاز به همکاری مجموعه های دست اندرکار از جمله بهداشت و درمان، بهزیستی، شرکت های آب و برق دارد.
کاراجرائی اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین ماده 16 از بهمن ماه 97 آغاز شده و این اردوگاه با 2500 مترمربع زیربنا احداث شده است.
برای احداث اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین ماده 16، تاکنون دو میلیارد تومان از اعتبارات، ماشین آلات و امکانات سپاه هزینه شده است.
7440/ 5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.