اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این دوره از رقابت ها در بخش پسران با حضور بیش از ٦٠٠ کاراته کا و با حضور بیش از ١٠٠ داور، مربی و سرپرست در پنج تاتامی، 2 رشته کاتا و کومیته به صورت تیمی و انفرادی در سالن شهید کارگر کرمان برگزار شد.
در بخش بین الملل تیم ملی ایران بر سکوی نخست رقابت ها ایستاد و تیم های عراق، آذربایجان و افغانستان نیز در جایگاه های دوم تا چهارم قرار گرفتند.
همچنین در بخش رده بندی استانی تیم کرمان به مقام قهرمانی، خراسان جنوبی در رتبه دوم و فارس در جایگاه سومی این رقابت ها ایستاد.
نخستین دوره پیکارهای بین‌المللی کاراته کرمان در بخش دختران نیز با قهرمانی تیم ملی ایران الف همراه بود.
این مسابقات در بخش دختران با حضور ٦٥٠ کاراته کا، مربی و داور داخلی و خارجی در 5 تاتامی و 2رشته کاتا و کومیته در سالن کارگران کرمان برگزار شد.
تیم ملی بانوان ایران الف، ایران ج، ایران ب و افغانستان به ترتیب بر سکوی نخست تا چهارم بخش بین الملل این رقابت ها قرار گرفتند.
در بخش رده بنی استانی هم تیم استان کرمان عنوان قهرمانی، اصفهان در رتبه دومی و تیم های سمنان و یزد به صورت مشترک مقام سومی رقابت های بین المللی کاراته کرمان را از آن خود کردند.
رقابت های بین المللی کاراته در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با حضور پنج کشور دنیا روزهای پنجشنبه و جمعه در سالن شهید کارگر کرمان برگزار شد.
7420/ 5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.