رییس منابع طبیعی و آبخیزداری گیلانغرب گفت: «امیر حسینی» همیار طبیعت ۶۸ ساله گیلانغربی با کاشت بیش از یک هزار اصله گون جنگلی و بلوط در ارتفاعات مرتعی این شهرستان کاشته است.

رییس منابع طبیعی و آبخیزداری گیلانغرب گفت: «امیر حسینی» همیار طبیعت ۶۸ ساله گیلانغربی با کاشت بیش از یک هزار اصله گون جنگلی و بلوط در ارتفاعات مرتعی این شهرستان و احیا این گونه‌ها، چهار هکتار از مراتع را جنگل کاری کرده است.

به گزارش جماران، جبار ولی‌پور روز شنبه در حاشیه تجلیل از این همیار طبیعت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این همیار هدف از این کار خود را ترویج فرهنگ منابع طبیعی در بین دوستداران طبیعت برای حفاظت از منابع طبیعی بیان کرد.

وی اظهار داشت: این همیار طبیعت علاوه بر این اقدام ارزشمند در تمام فعالیت های مربوط به منابع طبیعی از جمله اطفای حریق، پاکسازی زباله ها در طبیعت و عرصه های ملی مشارکت دارد.

رییس منابع طبیعی و آبخیزداری گیلانغرب گفت: به مناسبت ۲۲ مرداد روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و مدیر اداره منابع طبیعی از این همیار طبیعت گیلانغربی تجلیل شد که به عنوان همیار طبیعت نمونه نیز در شهرستان شناخته شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.