حجت الاسلام «غلامرضا الله‌قلی» روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه ریاست عقیدتی سیاسی تیپ ۱۸۱ زرهی اسلام‌آباد غرب، افزود: تاریخ ۴۱ ساله انقلاب اسلامی ایران هیچگاه از تهدید دشمن خالی نبوده است.

وی با بیان اینکه دشمنان همواره ما را تهدید می‌کنند، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از توان بسیار بالایی برای رویارویی با دشمن برخوردارند و موفقیت‌های چشمگیری در این زمینه به دست آورده‌اند.

رییس امور روحانیون نزاجا با تاکید بر اینکه باید هوشیاری خود را برای رویارویی با دشمن حفظ کنیم، اظهار داشت: اگر لحظه از دشمن و تهدیدات آن غافل شویم بدون شک شکست در انتظار ما خواهد بود.

حجت الاسلام "الله قلی" با اشاره به اهمیت ایجاد بعد معنوی در نیروهای مسلح گفت: کارکنان نیروهای مسلح باید در کنار سلاح و تجهیزات از روحیه بالا و ایمانی بسیار قوی برخوردار باشند تا بتوانند در مقابل دشمنان پیروز شوند.

حضور ارتش پر معنا است

امام جمعه اسلام‌آباد غرب نیز در ادامه این جلسه گفت: ارتباط تیپ ۱۸۱ زرهی با مردم صمیمی و برادرانه است و همیشه حضوری مقتدرانه و پر معنا بوده است.

حجت الاسلام «محمدطه مهری» ادامه داد: حضور ارتش و آمادگی کامل آن غرور و افتخار را به همه ملت بزرگ ایران هدیه می‌دهد و منجر به تضعیف روحیه دشمنان می شود.

مراسم تودیع و معارفه ریاست عقیدتی سیاسی تیپ ۱۸۱ زرهی اسلام آباد غرب

در این مراسم از زحمات حجت الاسلام «غفور عظیم پور» قدردانی و حجت الاسلام «هادی رشیدی» به عنوان رییس جدید عقیدتی سیاسی تیپ181 زرهی معرفی شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.