محمدابراهیم الهی تبار روز پنجشنبه با حضور در دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت  استان کرمانشاه، همگرایی، همسویی و هم افزایی ایجاد شده در استان را الگویی مناسب حاکی از همدلی و همراهی مردم و مسوولان برای دفاع از ارزش‌های انقلاب و پیشرفت و توسعه دانست.

وی افزود: مردم اهل سنت استان کرمانشاه با تقدیم پنج هزار شهید، جانباز و آزاده سرافراز در جنگ تحمیلی ثابت کردند که حافظان اصلی و مرزداران غیور کشور هستند.

الهی تبار اضافه کرد: مردم این مرز و بوم با تعصب و تعهد همیشگی، وفاداری خود را بارها نشان دادند و این قضیه با رشادت های همیشگی از اوایل انقلاب تاکنون وجود داشته و مفهوم ایستادگی و وفاداری را در عمل معنا بخشیده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در ادامه  آخرین شهید منطقه را از مردم شریف اهل سنت دانست که با وجود بازنشستگی برای دفاع از ارزش های انقلاب ایثار کرد و به مقام رفیع شهادت نائل شد.

الهی تبار، در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری جشن بزرگ وحدت در ۲۲ آبان ماه سال جاری در سالن انتظار شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در این همایش بیش از ۵۵۰ نفر از شخصیت‌های برجسته اهل سنت و شیعه حضور خواهند یافت.

وی در پایان از دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه تشکر کرد و گفت: کار و رسالت این دفتر بسیار پراهمیت است و توصیه می شود از ۱۲ ربیع الاول در تمامی نشست ها از حضور همه ظرفیت های علمی، دینی و مذهبی استان به منظور بهره مندی از جوانان استفاده شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.