معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: جسد دومین نفری که روز گذشته در رودخانه منطقه درود فرامان غرق شده بود، صبح امروز (23 تیر) پیدا شد.
عادل شفیعی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه دو برادر 22 و 25 ساله روز گذشته(22 تیر) برای ماهیگیری به رودخانه منطقه درودفرامان رفته بودند، اظهار کرد: متاسفانه این افراد به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا در رودخانه غرق شدند.
وی افزود: جسد برادر بزرگتر روز گذشته ساعت حدود 13 پیدا شد و تلاش‌های برای پیدا کردن جسد برادر کوچکتر تا صبح امروز ادامه داشت که در نهایت ساعت 9 صبح امروز(یکشنبه)حدود دو کیلومتر دورتر از محل غرق شدن، پیدا شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با بیان اینکه تیم عملیاتی پنج نفره امداد و نجات هلال احمر از روز گذشته پای کار بود، گفت: برای پیدا کردن جسد برادر دوم آقای پرورش غواص ماهر کرمانشاهی نیز همکاری داشت.
شفیعی با اشاره به گرمای هوا و حضور بیشتر افراد در رودخانه‌ها برای شنا و ماهیگیری، خاطرنشان کرد: آشنایی کامل به فنون شنا هم باعث نمی‌شود افراد در مناطق خطرناک و شنا ممنوع وارد آب شوند.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.