اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سعدی مصطفی زاده روز دوشنبه در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه افزود: در 15 روستای روانسر نیز پروژه های گازرسانی انجام شده و 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که ضرورت دارد این پروژه ها نیز تعیین تکلیف شوند.
وی با بیان اینکه گازرسانی به دهستان های زالوآب و دولت آباد یکی از دغدغه های اصلی مردم است، اظهار کرد: شروع عملیات اجرایی این پروژه رضایت عمومی را به دنبال خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه نیز گفت: در شهرستان روانسر 95 روستای بالای 20 خانوار جمعیت وجود دارد که این روستاها قابلیت گازرسانی دارند.
سیروس شهبازی با بیان اینکه 2 پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان روانسر در دستور کار است، افزود: گازرسانی به خوشه دولت آباد و زالوآب پیمان سپاری شده و در مرحله نهایی انتخاب پیمانکار است.
وی ادامه داد: برای اجرای این پروژه 320 میلیارد ریال اعتبار در نظرگرفته شده و با تکمیل آن 54 روستا و 30 واحد تولیدی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه اضافه کرد: گازرسانی به خوشه بیاشوش نیز به پیمان سپاری رفته و براساس برآوردها تا اوایل تیرماه عملیات گازرسانی به روستاهای این محور نیز آغاز خواهد شد.
شهبازی، علت تاخیر در اجرای این پروژه ها را نوسانات بازار اعلام کرد.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.
7455/8066
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.