اخبار مرتبط

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه روز چهارشنبه گزارش داد، دبیرخانه ستاد عملکرد دستگاههای اجرایی براساس اقدام های صورت گرفته در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در سال 97، پس از ارزیابی عملکرد دستگاهها، تعداد پروژه های مصوب ستاد استانی، پیشرفت پروژه ها (استانی، ملی و برجسته)، ارائه به موقع گزارش ها، حضور مدیران در جلسات، میزان اعتبار پروژه های مصوب استانی، پیگیری مصوبات و اقدام ها در خصوص تفویض اختیار ملی به استان، جهاد کشاورزی کرمانشاه را به عنوان دستگاه برتر استان در سال 97 معرفی کرد.
در این ارزیابی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، صنعت و معدن و تجارت استان به ترتیب بالاترین مقدار شاخص عملکرد در سال 97 را کسب کردند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه در جلسه اخیر ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در انجام پروژه های اقتصاد مقاومی که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت: در سالجاری 19 جلسه اقتصاد مقاومتی در استان تشکیل شده که حاصل آن 156 مصوبه، تعریف 103 پروژه که از این تعداد هفت پروژه ملی و 96 پروژه استانی بوده است.
حبیب الله وفایی در ادامه سازمان جهاد کشاورزی را با 36 پروژه و 165 درصد پیشرفت فیزیکی، صنعت و معدن و تجارت با 14 پروژه و 82 درصد پیشرفت، دستگاه های اجرایی برتر در رویکرد اقتصاد مقاومتی استان معرفی کرد و گفت: این آمار برحسب ثبت عملکرد دستگاه ها در سامانه نیما است.
وی با اشاره به اینکه ارزیابی و عملکرد دستگاه ها در رویکرد اقتصاد مقاومتی به مرکز کشور ارسال می شود خواستار هرچه سریعتر معرفی کردن پروژه های اقتصاد مقاومتی ادارات در سال 98 شد که امکان بموقع استفاده از اعتبارات این رویکرد برای توسعه استان فراهم شود.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای 14 شهرستان و بیش از 2 هزار و 622 روستا است.
8066
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.