اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ محمد رضا داورزنی روز پنجشنبه در نشست مشترک فدراسیون های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در پایانه بین المللی خسروی با درود به روان تمام شهدای هشت سال دفاع مقدس افزود: مردم استان کرمانشاه لایق بهترین ها هستند و باید تلاش کنیم که خدمات خوبی را به این مردم که متحمل سختی های بسیار شده اند، ارائه کنیم.
وی با اشاره به اینکه گیلان غرب دومین شهر مقاوم کشور و شیرزنان و دلاور مردان آن با چادر زدن در چهار کیلومتری این شهر مقاومت جانانه ای در برابر دشمن بعثی از خود نشان دادند، گفت: قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب مورد ظلم تجاوز و تهاجم قرار گرفت و حضور امروز ما در این نقطه صفر مرزی برای این است که بگوییم اکنون شاهد امنیت در نوار مرز هستیم و این مرهون مقاومت مردم و ایثارگری شهدا است.
وی با اشاره به اقلیم مناسب شهرستان های غرب کرمانشاه گفت: باید تلاش کنیم اردوهای تیم های ملی و مسابقه ها را طوری سازمان دهی کنیم که در این مناطق که در زمستان آب و هوای خوبی دارند، برگزار کنیم.
وی اظهار داشت: وجود سدها در گیلانغرب شرایط را برای قایق سواری و اردو فراهم کرده و در واقع مناطق قصرشیرین و گیلانغرب می تواند محلی برای اردوهای کوهنوردی، قایق سواری، والیبال و بسکتبال باشد و امکانات و شرایط در این منطقه مهیا است.
نشست مشترک ۵۳ فدراسیون ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار کرمانشاه اکنون در پایانه بین المللی مرز خسروی شهرستان قصرشیرین در حال برگزاری است.
3033/3012
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.