اخبار مرتبط

محمد مرادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه یک هزار و 102 پرونده توانبخشی و 258 پرونده امور اجتماعی خدمات دریافت می کنند، افزود: 11 نفر تسهیل گر خدمات برنامه سی بی آر (CBR) را برای 660 مددجوی روستایی در 137 روستای شهرستان انجام می دهند.
وی تصریح کرد: به منظور رفاه حال متقاضیان، جلسات کمیسیون پزشکی شهرستان برگزار می شود و تاکنون هفت جلسه کمیسیون پزشکی تعیین معلولیت برگزار و 193 نفر مورد معاینه قرار گرفته اند.
مدیر اداره بهزیستی روانسر ادامه داد: اجرای برنامه آمبلیوپی (پیشگیری از تنبلی چشم کودکان زیر 6 سال) و معاینه چشم یک هزار و 500 کودک و برنامه برنامه غربالگری شنوایی نوزادان تازه متولد شده برای پیشگیری از اختلالات و معلولیت شنوایی برای 171 نفر کودک انجام شده است.
مرادی اضافه کرد: برای ایجاد اشتغال در مددجویان سه گروه همیار تشکیل شده و با اعطای 471 میلیون ریال تسهیلات هم اکنون 41 نفر در زمینه های پخت نان و خوراکی هاب محلی، تابلو فرش و عرضع مواد لبنی و ...مشغول فعالیت هستند.
وی تعداد مراکز تحت حمایت حوزه اجتماعی و پیشگیری این شهرستان را 12 مرکز اعلام کرد و گفت: مجتمع خدماتی روستایی بخش شاهو و اورژانس اجتماعی از مهمترین این مراکز هستند.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.
7455/8066
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.