به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، حسین فیروزی در ۱۰۴ امین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، با اذعان به اینکه حمایت ما مشمول کارآفرین و تولید کننده ای می شود که پای کار است و می خواهد تولید کند، اظهار داشت: خوشبختانه تعداد افراد و بنگاه هایی که اهلیت کار و تولید ندارند کم است و نباید وقت و انرژی که می تواند صرف رونق تولید در استان شود، برای این افراد و بنگاه ها هدر دهیم.

وی از بانک ها خواست در بازدید مشترک با دستگاه های ذیربط از بنگاه هایی که مشکل آنها در کارگروه تسهیل بررسی شده، دلایل عدم اجرای مصوبات را بررسی کنند.

فیروزی در این جلسه همچنین بر لزوم رعایت حداکثر استاندارد از سوی تولیدی های مواد غذایی تاکید و خاطرنشان کرد: علیرغم اهمیت تولید، اشتغال و صنایع تبدیلی، حق مردم در مصرف محصولات سالم را نادیده نمی گیریم.

معاون اقتصادی استاندار با یادآوری اینکه مردم از یک سو بر اساس اینکه تولیدکنندگان منصف و قابل اعتماد هستند و از سوی دیگر با اطمینان به دستگاه های نظارتی، محصولات را مصرف می کنند، از واحدهای تولیدی خواست پیش از ورود دستگاه های نظارتی، بر کیفیت محصولات خود نظارت داشته باشند.

وی در ادامه این جلسه، بر لزوم ساماندهی استفاده از زمین در شهرک های صنعتی استان تاکید کرد و گفت: شهرک های صنعتی محل تولید و اشتغال هستند و نباید اقدامات دیگری حتی اگر اقتصادی باشد (تبدیل به انبار و یا تغییر کاربری) در این شهرک ها صورت گیرد، لذا باید ظرف ۶ ماه، استفاده های غیر مرتبط با ماموریت شهرک های صنعتی، در شهرک های صنعتی استان، ساماندهی شود.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.