فرهاد عزیزی روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر حدود ۴۵۰ زوج مددجو و معلول زیرپوشش این نهاد در استان پشت نوبت دریافت جهیزیه برای شروع زندگی مشترک‌شان هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه اعتبارات دولتی برای کمک‌ هزینه ازدواج و تامین جهیزیه مددجویان کافی نیست بنابراین بهزیستی استان همزمان با سراسر کشور از طریق راه‌اندازی این پویش مردمی بدنبال جمع‌آوری مشارکت‌های مردم در این امر خداپسندانه است.
معاون مشارکت‌های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان اضافه کرد: در همین راستا از خیرین و نیکوکاران انتظار می‌رود از طریق کد دستوری #۱۴۰۰۰۲۴*۴*۷۴۳* و یا مراجعه به دفاتر بهزیستی و یا معاونت مشارکت‌های مردمی این نهاد در این پویش شرکت کنند.

وی با بیان اینکه این تعداد زوج مددجو بشدت نیازمند کمک خیران و نیکوکاران هستند، یادآور شد: برای شرکت در این پویش مردمی هرکسی می‌تواند به اندازه توانایی خود از طریق خرید کالا و یا پول نقد این زوج‌های جوانان را مورد حمایت قرار دهد.

پویش مردمی «حلقه وصل باشیم»  با مشارکت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه و ارگان‌های فعال در حوزه محرومیت‌زدایی همزمان با سراسر کشور در استان کردستان نیز اجرا می‌شود.

۱۳۰ هزار و ۹۰۱ نفر از جمعیت یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفری استان کردستان زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند که معادل هفت درصد جمعیت این استان است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.