حجت الاسلام علی مرادی روز دوشنبه در مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان اظهار داشت: ۱۳ آبان در کشور ایران اسلامی، روز استکبار ستیزی و روز حماسه دانش آموزان نامگذاری شده و همه اقشار جامعه در کنار دانش آموزان و دانشجویان، مشت های خود را علیه استکبار جهانی، آمریکای خونخوار گره کرده و فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهند.

وی با بیان اینکه دشمن همواره در فکر نابودی، بدخواهی و ذلت مومنین و مسلمانان است چون ذات او همین است،  یادآور شد: نظام سلطه، دشمنی های پشت پرده و پنهانی علیه اسلام و مسلمین دارد که مقابله با آنها به هوشیاری و بصیرت مردم نیاز دارد.

حجت الاسلام مرادی با تاکید بر اینکه در ۴۰ سال گذشته در هیچ لحظه و زمانی نمی توان نقش دشمن و کینه او علیه انقلاب اسلامی را از یاد برد،  افزود: آرزو و امید دشمنان اسلام، با توکل بر خداوند و هوشیاری و حضور در صحنه مردم، هیچگاه تحقق نخواهد یافت.

امام جمعه بیجار با بیان اینکه پرچم دار مبارزه جهانی با استکبار و صهیونیسم، جمهوری اسلامی ایران تحت فرامین رهبرمعظم انقلاب است، اضافه کرد: نظام سلطه برای شکستن مقاومت ملت با هجمه ها و تحریم ها بر ملت فشار آورده ولی به فضل الهی این خواب آشفته شان هرگز به  واقعیت ت بدیل نخواهد شد.

حجت‌الاسلام مرادی گفت: وعده فریب دشمنان در مذاکرات و توافق ها، هیچگاه به نفع ایران اسلامی و ملت نبوده و نباید در مقابل زیاده خواهی آنها کوتاه بیاییم چون این کار باعث گستاخی بیشتر آنها می‌شود.

وی یادآور شد: قدرت دفاعی و امنیتی امروز جمهوری اسلامی در راستای سخن تاریخی حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند در بهترین شرایط است و هیچ قدرتی جرات تعرض به این نظام و انقلاب را ندارد.
در پایان این راهپیمایی، قطعنامه سراسری ۱۳ آبان توسط دانش آموزان قرائت و با فریاد مرگ بر آمریکا راهپیمایان تایید شد.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.