اخبار مرتبط

سید احسن علوی روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار داشت: مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند محیط اداری را خیلی خشک و رسمی نکرده و آن را تبدیل به فرمانروایی و فرمانبرداری نکنیم.

وی افزود: محیط‌های اداری امروز بسته و خسته کننده است و انگیزه ای برای کار کارکنان باقی نمانده و علی رغم تمام تلاش‌ها خدمتی که لازم است انجام نمی‌شود بنابراین مشکلات بروز و ظهور پیدا می‌کند.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حق همیشه روشن نیست گفت: بی شک اگر مدیران و زمامدارانی در بطن زندگی مردم نباشند حق از دست می‌رود و آن وقت سفال بازار لعل را می‌شکند لذا باید تلاش شود برای هر مقام و منصبی فرد شایسته و با جربه انتخاب شود.

وی یادآور شد: مسئولیت ها و مشاغل و عنوان ها فی نفسه چیز جالبی نیست اما کسی که در هر عرصه ای مسئولیت قبول می‌کند اگر در خدمت مردم بوده و حقی را ادا کند آنوقت مدیریت معنا و ارزش پیدا خواهد کرد.

علوی با اشاره به تغییرهای مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: تغییرهای مکرر مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی به نفع سیستم نیست و انتظار می‌رود، مدیران این دانشگاه به جای سرپرستی حکم قطعی دریافت کرده تا دلگرم تر کار کنند.

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز دراین آیین گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشکلات زیادی دارد و اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند اخذ تصمیمات جدی در راستای خدمت، وجدان کاری و سلامت اداری بوده و تصمیمات اتخاذ شده باید فراجناحی و فراقومیتی و برای خدمت به مردم باشد.

فرزین رضاعی افزود: اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی با تمام توان در راستای ارتقای خدمات و حفظ سلامت مردم استان تلاش کرده و با مشکلات می جنگند و باید قدر آنان را بدانیم.

وی یادآور شد: کسری بودجه و مشکلات اقتصادی و بحران‌های مالی زیادی در این دانشگاه وجود دارد اما هرگز حقیقت قاتل امید نیست و معتقدم در برابر مشکلات یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

سرپرست قبلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در این آیین گزاشری از عملکرد خود ارائه داد.

در این آیین از خدمات دکتر وحید یوسفی نژاد تقدیر و دکتر فرزین رضاعی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان معرفی شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.