مدیرعامل شرکت گاز کردستان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مشترکان استان در ۶ ماهه اول سال گذشته یک میلیارد و ۱۸۲ میلیون و ۲۲۲ هزار و ۶۴۰ مترمکعب گاز طبیعی مصرف کرده بودند.

فعله‌گری یادآور شد: فروردین ماه امسال ۲۸۶ میلیون و ۹۱۳ هزار و ۸۱۳ مترمکعب، اردیبهشت ماه ۲۳۰ میلیون و ۳۷۰ هزار و ۳۶۷ مترمکعب و خرداد نیز ۱۸۴ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۵۲۶ مترمکعب گازطبیعی در کردستان مصرف شده بود.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال بیش از سه میلیارد مترمکعب گاز در استان مصرف شود، افزود: مصرف تیر ماه ۱۶۲ میلیون و ۲۶۲ هزار و ۷۸۷ مترمکعب، مرداد ۱۵۶ میلیون و ۷۰۵ هزار و ۲۱۲ و مصرف شهریور ماه نیز ۱۷۲ میلیون و ۴۲۳ هزار و ۹ مترمکعب بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان اضافه کرد: در چند سال اخیر با بسترسازی و تقویت زیرساخت‌های خطوط انتقال و شبکه‌های گازرسانی روند تداوم خدمت رسانی به مردم استان از وضعیت مطلوبی برخوردار بوده است.

فعله گری به در پیش بودن فصل سرما اشاره کرد و از مشترکان خواست ضمن رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی نهایت صرفه جویی را داشته و با رعایت الگوی بهینه مصرف این شرکت را در ارائه خدمات کمک کنند.

شرکت گاز کردستان به ۵۲۳ هزارمشترک در بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی و اداری خدمات می‌دهد و ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۸۹ درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

۷۳۵۵/۹۱۰۲

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.