فرزاد خاکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هتل ورزش بعنوان اولین خوابگاه اختصاصی ورزشی استان یکی از نیازهای اصلی سقز و کردستان است و اتمام این طرح در برگزاری مسابقات کشوری و استانی حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه برای این طرح عمرانی از اعتبارات بخش تملک دارایی استان ۳۰ میلیارد ریال اعتبار تختصیص یافته است افزود: با عقد قرارداد با بخش خصوصی (پیمانکار جدید) روند عملیات ساخت این هتل سرعت می گیرد.

وی اضافه کرد: هتل ورزش سقز در ۶ طبقه با مساحت یک هزار و ۹۵۵ مترمربع، سه هزار و ۳۵۵ متر زیربنا و ۶ طبقه شامل یک طبقه موتور خانه، تاسیسات و پارکینگ، یک طبقه رستواران و سالن اجتماعات و چهار طبقه خوابگاه با ظرفیت ۲۰۰ نفر است.

خاکی با اشاره به اینکه ساخت اولین هتل ورزش استان در تیر ماه سال ۹۴ در سقز با پیش بینی چهار ساله آغاز به کار کرد یادآور شد: عملیات ساخت این طرح عمرانی با هفت میلیارد ریال اعتبار اولیه از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ شروع شد.

وی تاکید کرد: اگر اعتبارات این طرح تامین و تخصیص داده شود این امید وجود دارد که در سال ۹۹ به بهره برداری برسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سقز گفت: وجود قهرمانان، مدال آوران سقزی و حضور تیم‌های مطرح این شهر در مسابقات کشوری و نیاز سقز به این مجموعه مهم جهت اعطای میزبانی ها و برگزاری مسابقات مختلف، می طلبد در روند ساخت این طرح تسریع شود.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

۷۳۴۵ / ۳۰۳۴

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.