پویا خداکرم زاده روز سه‌شنبه در نشست خبری اظهار داشت: لکه گیری و آسفالت خیابان ۱۶ متری، آزادگان، محلات قدیمی و مهمتر از همه آسفالت خیابان ۲۰ متری که هفت شهرک را به هم وصل می‌کند، تا هفته آینده انجام می‌شود.  
وی افزود: برخورداری از آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر از خواسته‌ها و مطالبات به حق شهروندان از مجموعه مدیریت شهری است و می‌تواند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک محله زیبا باشد که تأثیر زیادی بر منظر و سیمای شهری از نگاه شهروندان و مسافران داشته باشد.
سرپرست شهرداری دیواندره با بیان اینکه شهرداری نسبت به عمل به درخواست و مطالبه شهروندان مسئولیت دارد، اضافه کرد: شتاب بخشیدن در اجرای این طرح ها برای مدیریت شهری ضروری و حیاتی است.
خداکرم زاده یادآور شد: شهرداری از تمام توان خود در اجرای هر چه بهتر امور حوزه خدمات شهری استفاده می ‌کند تا اقدامات بهتر و مطلوب ‌تری انجام شود تا شهروندان در آسایش کامل از امکانات و زیرساخت‌های مناسب بهره مند باشند.

وی ادامه داد: ۵ بوستان در داخل شهر نیز سیستم آبیاری سنتی شان به هانتر تبدیل شده که برای اجرای این طرح نیز پنج میلیارد ریال هزینه شده است.

خداکرم زاده به جدول گذاری و سنگ فرش معابر و پیاده رو سازی معابر شهری نیز اشاره کرد و گفت: ۲۰ هزار متر سنگ فرش، ۳۰ هزار مترمربع جدول گذاری، ۱۰ هزار متر بتن ریزی و یک هزار و ۵۰۰ متر دیوار حائل در پارک ملت و در خیابان های آزادگان، پارک ملت، جاده سلامت و شهرک سپاه انجام شده است.

سرپرست شهرداری دیواندره به پرداختی حقوق نیروهای شهرداری نیز اشاره کرد و افزود: حقوق کارمندان و نیروهای شهرداری به موقع پرداخت شده و با برنامه ریزی های انجام شده مشکلی تاکنون از نظر پرداخت حقوق نداشته‌ایم.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۹۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.

۷۳۵۳/۹۱۰۲

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.