اخبار مرتبط

سهیلا شیخی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۷ شهریور بود اظهار داشت: با توجه به استقبال بسیار خوب مردم برای شرکت در جشنواره مهلت ارسال آثار تا ۲۴ شهریور تمدید شد.
وی اضافه کرد: در بخش قصه گویی صحنه‌ای ۷۲ اثر به این دبیرخانه ارسال شد که امر داوری و انتخاب قصه‌های برتر توسط داوران استانی انجام و بعد از انتخاب آثار برتر در استان طی مراسمی که  ۱۰ مهر ماه برگزار می‌شود برگزیدگان برای داوری دبیرخانه مرکزی جشنواره بین المللی قصه گویی معرفی می‌شوند.

فراخوان بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با شعار «آینده ساختنی است» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ۲۱ تیر سال جاری منتشر شد.

این دوره از جشنواره در ۲ بخش قصه‌گویی صحنه‌ای و ۹۰ ثانیه‌ای آذر ۱۳۹۸ برگزار می‌شود که بخش صحنه‌ای شامل مسابقه ملی و بین‌الملل است و شرکت‌کنندگان بخش مسابقه ملی دختران و پسران (نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال)، زنان و مردان (۱۸ سال به بالا) و مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها هستند.

همچنین در بخش مسابقه بین‌الملل بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی برگزیدگان ۲۱ دوره گذشته جشنواره قصه‌گویی در مراحل منطقه‌ای، ملی و بین‌الملل و قصه‌گویان و مجریان دارای سابقه اجرا در رسانه ملی و تئاتر کشور به همراه داوطلبان سایر کشورها می‌توانند شرکت کنند.

۷۳۴۹ / ۳۰۳۴ 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.