اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی روز شنبه در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان کشور که مرادنیا استاندار کردستان نیز حضور داشت، اظهار داشت: اقدامات این بنیاد در مناطق محروم از اهمیت ویژه ای برای توسعه برخوردار بوده و باید به عنوان یک الگو به آن نگاه شود.
وی اضافه کرد: با مشاهده نتایج این طرح ها، دستگاه ها و نهادها نیز ادامه دهنده راه این اقدامات باشند تا گام های مهمی در توسعه مناطق محروم برداشته شود.
آیت الله حسینی شاهرودی بر سرعت بخشی به طرح های در دست اجرای بنیاد مستضعفان در این استان تاکید کرد و افزود: طرح هایی همچون کارخانه شیر پاک آرا که یکی از طرح های اشتغالزای استان است با مشارکت بنیاد قابلیت توسعه دارد.

** اشتغالزایی اولویت برنامه های بنیاد مستضعفان است
رئیس بنیاد مستضعفان کشور نیز در این دیدار گفت: این بنیاد در تمام حوزه ها از جمله اشتغال، آموزش، بهداشت و درمان، اقتصاد و ورزش ورود پیدا کرده اما اجرای برنامه های خود را در تحقق اشتغالزایی با اولویت ایجاد اشتغال بسته است.
محمد سعیدی کیا افزود: در برنامه های این بنیاد توانمندسازی مردم در دستور کار قرار گرفته و شعار خود را کار با مردم برای مردم انتخاب کرده و در مناطق محروم بدنبال تحقق آن است.
وی اظهار داشت: همچنین این بنیاد با همکاری دستگاه های اجرایی هر استان سه سال بعد از اتمام طرح ها در منطقه حضور دارد.
پیرو تفاهم نامه استانداری کردستان با بنیاد مستضعفان در راستای رفع محرومیت و توانمند سازی اقتصادی و فرهنگی مردم، مجریان طرح توان افزایی بنیاد علوی در شهرستان سروآباد مستقر شده اند.
محمد سعیدی کیا روز شنبه به منظور دیدار با استاندار، نماینده ولی فقیه و بازدید از طرح های توان افزا در شهرستان سروآباد به کردستان سفر کرد.
7355/9102
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.