اخبار مرتبط

توحید رستمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد دانشجو در سه مرحله از 14 تا 25 اسفند ماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.
وی با بیان اینکه این دانشجویان شامل 350 خواهر و 450 برادر هستند، افزود: نخستین اعزام برادران فردا آغاز می شود و تا 18 اسفند ادامه خواهد داشت.
رستمی اضافه کرد: مرحله دوم اعزام ها که مربوط به خواهران است از 18 اسفند آغاز می شود و در مرحله آخر هم دانشجویان دانشگاه‌های سنندج در 22 اسفند به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.
وی یادآور شد: امسال بر خلاف سال‌های قبل مدیریت برگزاری اردوی راهیان نور به خود دانشجویان واگذار شده و تمام فعالیت‌های کادرسازی بین دانشجویان صورت می‌ گیرد.
دبیر قرارگاه شهید علم الهدی راهیان نور کردستان گفت: با توجه به اینکه مخاطب اصلی گام دوم انقلاب جوانان هستند سعی کردیم مدیریت و اجرای اردوی راهیان نور را به جوانان بسپاریم تا در زمینه کادر سازی و تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی گامی حرکت کنیم.
رستمی با اشاره به اینکه هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های سطح استان در اردیبهشت ماه امسال به مناطق عملیاتی بانه و مریوان اعزام شدند، افزود: راهیان نور یک عمل فرهنگی برای انتقال آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
6108/9102
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.