اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در مراسم نکوداشت یکصدمین سالروز تاسیس دانشگاه فرهنگیان کردستان بهمن مرادنیا استاندار کردستان، علی باقر طاهری نیا معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان، رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش، مسئولان دانشگاه فرهنگیان و جمعی از مسئولان اجرایی کردستان حضور داشتند.
پس از سخنرانی مرادنیا استاندار کردستان، رضایی پیشکسوت 86 ساله فرهنگی پیش از انجام مراسم رونمایی از کتاب های دانشگاه فرهنگیان به منظور گلایه به برخی
مشکلات قشر خود قصد رفتن پشت تریبون داشت.
مسئولان اجرایی برنامه مانع از حضور این فرد پشت تریبون و ایراد سخن شدند او نیز به نشانه اعتراض همانجا روی زمین نشست تا وقت کوتاهی برای اعلام گلایه های خود پیدا کند.
استاندار کردستان که برای رونمایی از کتاب ها به روی سن دعوت شده بود خود سراغ این پیشکسوت فرهنگی رفت و او را برای ایستادن کنار خود برد و خواستار ایراد سخنانش شد.
رضایی به علت کهولت سن نمی توانست ایستاده سخن بگوید لذا صندلی آوردند و او پس از اتمام مراسم رونمایی کتاب ها، پشت تریبون قرار گرفت و گلایه های خود و همکاران بازنشسته اش را اعلام کرد.
او در سخنان خود از مشکلات معیشتی و اهمیت بکارگیری نیروهای بومی منطقه در آموزش و پروروش گفت و در لابلای حرفهایش از دست اندرکاران نظام اسلامی تشکر و از بی توجهی برخی مسئولان به مشکلات قشر خود نیز گلایه کرد.
پس از دقایقی مجددا مسئولان اجرایی از این پیشکسوت خواستند تا در ردیف جلو مراسم کنار مدیرکل آموزش و پرورش کردستان بنشیند و مشکلاتش را در میان بگذارد.
در این آیین جمعی از مسئولان اسبق واحدهای دانشگاه فرهنگیان کردستان تجلیل شدند و 2 کتاب با عنوان های معرفی شهدا و تاریخ دانشگاه فرهنگیان در کردستان رونمایی شد.
اجرای زنده موسیقی کُردی از دیگر حاشیه های نکوداشت یکصدمین سالروز تاسیس دانشگاه فرهنگیان در کردستان است.
3034/9102
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.