life

نتایج تحقیقات عجیب اما جالب موسسه " اچ اس بی سی" نشان می‌دهد کارگران خارجی در شهر بمبئی هند دو برابر بیش از میانگین جهانی درآمد دارند.

به گزارش جی پلاس، کارگران خارجی که در بزرگ‌ترین شهر هند کار می‌کنند، می‌توانند امیدوار باشند سالانه ۲۱۷۰۰۰ دلار درآمد داشته باشند که دو برابر بیشتر از میانگین ۹۹۹۰۳ دلاری جهانی است.

یافته‌های این تحقیق که بر اساس اعلام ۲۷۵۸۷ کارگر خارجی در سراسر جهان به دست آمده نشان می‌دهد شهر سان فرانسیسکو آمریکا که از مراکز مهم مالی این کشور به شمار می‌رود در رتبه دوم قرار دارد و کارگران خارجی به طور متوسط ۲۰۷۲۲۷ دلار درآمد دارند.

شهر شانگهای چین که کارگران خارجی در آن سالانه ۲۰۲۲۱۱ دلار درآمد دارند، پس از زوریخ سوئیس با درآمد ۲۰۶۸۷۵ دلاری قرار دارد و جاکارتا و هنگ کنگ نیز با درآمدهای ۱۵۲۵۸۹ دلاری و ۱۴۸۴۱۰ دلاری به ترتیب در رده‌های هشتم و نهم قرار دارند.

در مجموع ۳۱ شهر در جهان وجود دارد که کارگران خارجی در آن بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار درآمد دارند. ۲۱ شهر این فهرست نیز پایین‌تر از متوسط جهانی قرار دارند که بین آن‌ها، شهر ادینبرگ اسکاتلند کمترین دستمزد پرداختی را با ۵۶۲۵۰ دلار در سال دارد.

سایر شهرهای مهمی که کارگران خارجی در ان کمترین درآمد سالانه را دارند عبارت اند از: بارسلونا با درآمد ۶۵۰۷۰ دلار، منچستر با ۶۶۴۸۰ دلار، برلین با ۸۴۱۶۲ دلار، مادرید با ۸۸۸۶۲ دلار ونکوور با ۹۴۶۵۵ دلار و مکزیکوسیتی با درآمد ۹۷۳۸۱ دلار.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 870615 منبع: ایسنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ