اخبار مرتبط

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری، طبق مصوبه و ابلاغ مرکز، ۱۰ استانی که ثبت‌نام طرح اقدام ملی تولید مسکن در آن انجام می‌شود، شامل چهارمحال و بختیاری،سیستان و بلوچستان، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی، قم،  کردستان و گلستان است.

با توجه به اینکه چهارمحال و بختیاری جز استان‌های مشمول این طرح ملی است متقاضیان واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۱ آبان‌ماه با مراجعه به سایت www.tem.mrud.ir ثبت‌نام کنند.

روابط عمومی‌ اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: شرایط لازم متقاضیان  برای ثبت نام در سایت را عدم استفاده از تسهیلات بانکی (فرم "ج" سبز )، متاهل و یا سرپرست خانوار، زنان خود سرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، سابقه سکونت در 5 سال اخیر در شهر مورد تقاضا، داشتن شرایط لازم برای دریافت تسهیلات بانکی ، توانایی تامین هزینه ساخت مسکن به غیر از تسهیلات بانک، امکان سپرده‌گذاری حداقل ۳۰۰ میلیون ریال در بانک مسکن به منظور اطمینان از توانایی متقاضی در تامین هزینه‌های ساخت مسکن ذکر کرد.

به گزارش ایرنا، استان چهارمحال و بختیاری با افزون ۹۶۰ هزار نفر جمعیت  دارد که در ۴۱ شهر و بیش از ۸۵۰ روستا و آبادی ساکن هستند.  
 


 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.