اخبار مرتبط

مرتضی زمانپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در خصوص مقابله با هرگونه حادثه ناشی از وقوع سیلاب تاکنون 2 جلسه مدیریت بحران و کمیته امنیت در شهرستان تشکیل شده و همه دستگاه های خدمات رسان به حالت آماده باش درآمده است.
وی ادامه داد: دریچه های تخلیه اضطراری سد نصرآباد شهرستان بازگشایی شده و به شیلات داران و روستاهای در معرض خطر اطلاع رسانی شده است.
زمانپور تصریح کرد: همچنین 2 محموله نفت به بخش دوآب صمصامی و 2 محموله به بخش بازفت ارسال شده است.
فرماندار شهرستان کوهرنگ با اشاره به ایجاد ممنوعیت تردد در محورهای گردنه چری، شاه منصوری و جاده ارتباطی استان خوزستان افزود: اکیپ های راهداری در محورهای پرخطر شهرستان مستقر شده است.
زمانپور اظهار داشت: استقرار لودر مدیریت بحران در شهرداری چلگرد و شروع به برفروبی و تخلیه برف ها و رفع مشکل مسیل ها و هماهنگی با پیمانکاران گاز در بخش بازفت و دیگر شرکت ها برای تامین دستگاه های مورد نیاز از دیگر تمهیدات انجام شده در شهرستان است.
به گزارش ایرنا، سخنگوی وزارت کشور از اعلام آماده باش به استانداران 5 استان غربی کشور از جمله چهارمحال و بختیاری ، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و ایلام در پی گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی قوی در روزهای دوشنبه و سه شنبه در این مناطق خبر داده است.
در همین خصوص در چهارمحال و بختیاری با دستور استاندار دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران به حالت آماده باش کامل درآمده است.
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری نیز با هشدار نسبت به وقوع سیل در این استان برای روزهای دوشنبه و سه شنبه، گفت: بارش شدید باران به همراه ذوب برف های موجود احتمال سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه را دوچندان کرده است.
چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ در 90 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.
7363/6021
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.