اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، علی کاظمی باباحیدری شامگاه چهارشنبه در جمع مردم شهرستان اردل تاکید کرد: در 40 سال گذشته وضعیت زیرساختی کشور در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، امور عمرانی، برقرسانی، آبرسانی، گازرسانی، بهداشت و درمان، امنیت، آموزش و پرورش، آموزش عالی، حقوق شهروندی متحول شد و شاخصه های آن رشد کرده است.
وی افزود: تمامی این پیشرفت ها در حالی به دست آمده است که استکبار جهانی در این مدت همواره به فکر ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران بوده است.
کاظمی باباحیدری تصریح کرد: خدمات رسانی عادلانه، متوازن و متناسب به تمامی مناطق کشور به ویژه نقاط کمتر توسعه یافته و غیربرخوردار مانند چهارمحال و بختیاری از مهمترین مزیت ها و ویژگی های جمهوری اسلامی ایران است.
وی در ادامه با اشاره به نقش بخش کشاورزی در توسعه و رونق اقتصادی در شهرستان اردل افزود : تصویب استمهال 3 ساله دیرکرد پرداخت تسهیلات بانکی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در کارگروه بررسی بند (خ) ماده 33 برنامه ششم توسعه اقتصادی، از مهمترین دستاوردهای نظام اسلامی است.
به گزارش ایرنا، با پیگیری وزارت جهاد کشاورزی و با همکاری سازمان برنامه و بودجه، وزارت کشور و بانک مرکزی، هیات وزیران در جلسه 18 آذر سال جاری به تسهیلات دریافتی کشاورزانی که از حوادث غیرمترقبه ناشی از خشکسالی و سرمازدگی در سال زراعی 1397-1396 آسیب دیده اند، مهلت داد و آن را به مدت 3 سال استمهال کرد.
براین اساس، تولید کنندگان خسارت دیده بخش کشاورزی که سررسید بدهی وام آنان از تاریخ اول مهر 1396 تا پایان اسفند 1397 است، می توانند با مراجعه به کارگروه ذیربط در هر شهرستان اقدام لازم را برای استمهال وام انجام دهند.
شهرستان اردل در 75 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری است.
7360/2097
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.