از فردا در هر سطحی از نهادهای حکومتی، تصمیم غلط یا محدودیت‌کننده یا مخربی گرفته شود، نیروهای منتقد اما مدافعِ شرکت در انتخابات ندا در خواهند داد که: این هم نتیجۀ عدم شرکت در انتخابات! حاصل نرفتن پای صندوق‌های رأی را بچشید تا دندتان نرم شود! از آن طرف، حامیان عدم شرکت یا تحریم هم درست از همین منطق پیروی می‌کنند و فریاد می زنند: اگر در روز انتخابات همه‌تان در خانه می‌نشستید و از دادن حتی یک رأی نیز دریغ می‌کردید، به این بلاها و گرفتاری‌ها دچار نمی‌شدید، پس حق‌تان است توی سرتان بزنند!

 به گزارش جماران؛ احمد زیدآبادی، فعال سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت:

امروز می‌گذرد و به احتمال زیاد، فردا همۀ طرف‌های منازعۀ قدرت اعلام پیروزی مطلق یا نسبی می‌کنند! 

با این همه، از فردا در هر سطحی از نهادهای حکومتی، تصمیم غلط یا محدودیت‌کننده یا مخربی گرفته شود، نیروهای منتقد اما مدافعِ شرکت در انتخابات ندا در خواهند داد که: این هم نتیجۀ عدم شرکت در انتخابات! حاصل نرفتن پای صندوق‌های رأی را بچشید تا دندتان نرم شود! از آن طرف، حامیان عدم شرکت یا تحریم هم درست از همین منطق پیروی می‌کنند و فریاد می زنند: اگر در روز انتخابات همه‌تان در خانه می‌نشستید و از دادن حتی یک رأی نیز دریغ می‌کردید،  به این بلاها و گرفتاری‌ها دچار نمی‌شدید، پس حق‌تان است توی سرتان بزنند!

بدین ترتیب، یک شهروند عادی در این کشور چه رأی دهد و چه رأی ندهد، در هر حال محکوم است و همه مصائب و مشکلات به پای او نوشته می‌شود!

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.