حضرت آقا، زنان جامعه را بر اساس ظاهر تقسیم بر دو نکردند بلکه مستند به جشن میلیونی غدیر، یک سخن کلیدی گفتند: «مردم با پوشش‌های مختلف و گرایش‌های متفاوت، طرفدار دین هستند.» قطع به یقین، رهبر انقلاب بهتر از همه می‌دانند که حجاب علاوه بر آن‌که حکم شرع است، حکم قانون هم هست لیکن نکته‌ای که حضرت آقا موسم خطابت رعایت می‌کنند و مع‌الاسف شماری از ائمه‌ی جمعه نه، این است که خطبه‌ی ما را، هم دوست می‌شنود و هم دشمن رصد می‌کند.

به گزارش جماران؛ حسین قدیانی، روزنامه نگار، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

در تعریف این عصر، یکی هم می‌توان به این جمله اشاره کرد: «هر کسی از ظن خود شد یار زن.» ای بسا در باب حجاب و بی‌حجابی حرف زده می‌شود اما نه دقیق و نه عمیق. گاه می‌بینی طرف از ور افراط افتاده پایین و گاه هم متوجه تفریط گوینده می‌شوی. کم پیش می‌آید مردی درباره‌ی خانم‌ها رشته‌ی کلام را در دست بگیرد، متانت بیانش یادآور مطهری باشد و صلابت سخنش تداعی‌گر بهشتی. یعنی من یکی که عزا می‌گیرم وقتی بعضی اهل وعظ می‌خواهند درباره‌ی موضوع حساس زن، چهار تا جمله‌ی درست و درمان بیان کنند. خامنه‌ای اما پیر و جوان ندارد. امروز هم همان قدر خطیب است که دهه‌ی شصت بود.

تحسین می‌کنم ذکاوت دشمن را که یک روز زودتر از بهشتی و هفتاد و دو تن، خامنه‌ای را زد تا وطن، خالی از خطیب‌ترین یار خمینی شود لیکن بیش‌تر تحسین می‌کنم حکمت خدا را؛ خامنه‌ای را برای روزهایی نگه داشت که زبان بران و در عین حال متین، نیاز اساسی دفاع از حق است.

امروز حضرت آقا، زنان جامعه را بر اساس ظاهر تقسیم بر دو نکردند بلکه مستند به جشن میلیونی غدیر، یک سخن کلیدی گفتند: «مردم با پوشش‌های مختلف و گرایش‌های متفاوت، طرفدار دین هستند.» قطع به یقین، رهبر انقلاب بهتر از همه می‌دانند که حجاب علاوه بر آن‌که حکم شرع است، حکم قانون هم هست لیکن نکته‌ای که حضرت آقا موسم خطابت رعایت می‌کنند و مع‌الاسف شماری از ائمه‌ی جمعه نه، این است که خطبه‌ی ما را، هم دوست می‌شنود و هم دشمن رصد می‌کند. واضح است که دشمن می‌خواهد ذیل ترویج دوگانه‌ی باحجاب و بی‌حجاب، اولا این‌جور وانمود کند که همه‌ی شل‌حجاب‌ها با حکومت و اساسا با شریعت مشکل دارند و ثانیا این‌طور جا بیندازد که همه‌ی محجبه‌ها هم نظام را قبول ندارند.

بروید و بارها سخنان امروز خامنه‌ای را بخوانید. در بطن و متن کلام آقا چیزی جز این نیست که مانور دشمن روی زن ایرانی، از سر عناد با جمهوری اسلامی بل‌که از سر دشمنی با ملت ایران است، نه این‌که پروپاگاندای بی‌آبرو، وحشی و عاری از شرافت غرب، دل‌سوز بانوان ما شده باشد. کاش از خطبای محترم جمعه گرفته تا رانندگان گشت ارشاد، حواس‌شان به این مسائل باشد. خامنه‌ای نه آن خطیبی است که قبل از سخن، قند در دل دشمن آب کند: «حرف زدنش همانا و خوراک دادنش به ما همانا.» علت آن است که حضرت آقا همیشه‌ی خدا ناظر بر محاسبه‌ی دشمن سخن می‌گوید. این خواست دشمن است که ما در موضوعات ریز و درشت، دو ملت باشیم اما پیر فرزانه‌ی جمع، مدام اصرار دارد که از یک ملت حرف بزند. نه! تفاوت در سلیقه حتی اختلاف در عقیده نمی‌تواند ملت ما را دوشقه کند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.