فریدون عباسی دوانی نماینده کازرون در مجلس و داوطلب نامزدی در انتخابات 1400، تاکید کرد: برای تحول جدی در راستای اعتلای میهن، راهی جز عبور از چپ و راست و نشاندن ایده ها و نیروهای جدید در سپهر سیاسی وجود ندارد.

به گزارش جماران؛ فریدون عباسی دوانی نماینده مجلس و رئیس کمیسیون انرژی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:

‌«ضمن عرض خداقوت به اعضای⁧  شورای نگهبان ⁩ در راستای وظیفه دینی، در راستای حفظ انسجام عمومی و دفاع از جمهوریت نظام اسلامی که رکن اصلی اندیشه امامین انقلاب بوده و هست خود راملزم به بیان نکاتی خطاب به ملت ایران برای هرچه باشکوه تر و آگاهانه تر برگزار شدن انتخابات پیش رو می بینم.

بایستی حرکت و اقدامی انقلابی و مؤثر مبتنی بر دستاوردهای علمی با «⁧ مدیریتی دانش بنیان ⁩» را آغاز کرد و هرچه زودتر، به برتری طبقه ویژه و ناکارآمدی مدیریتی پایان داد. با تصمیم شورای محترم نگهبان مسئولیت این مهم هم اکنون بر عهده 7 کاندیدای احراز صلاحیت شده است.

‌امید است کاندیداهای محترم در کنار حرکت سریع برای ⁧ بازگشت دولت به مردم ⁩، برای حل ریشه های اصلی بحران های کشور در مسائلی مانند؛ «تعارض منافع»، «عدم شفافیت»، «تزاحم قدرت»، «دیوانسالاری» و ... برنامه های خود را به مردم ارائه دهند تا بتوان به اصلاح حکمرانی در آینده نزدیک پرداخت.

‌⁧اصلاحی که با به صحنه آوردن تمامی ⁧ ظرفیت های نخبگانی ⁩ کشور بدون وابستگی به چپ و راست و البته با «مدیریت علمی و دانش بنیان» رخ خواهد داد.

‌برای تحول جدی در راستای اعتلای میهن، راهی جز عبور از چپ و راست و نشاندن ایده ها و نیروهای جدید در سپهر سیاسی و اراده ای جوانانه مبتنی بر

‌⁧اصل «ما می توانیم» به مثابه پیشران پیشرفت ملی وجود ندارد.

هدف این حرکت «⁧  تحول الگوی حکمرانی ⁩»، مبنای حرکت، «دین باوری» در عرصه های فرهنگی - اجتماعی ، راهبرد حرکت «پیشرفت درون زا - برون نگر» در مدیریت اقتصاد و رهروان این مسیر «نخبگان جوان» می باشند.

تا همراه با «اراده ملی» و ایجاد «اعتماد حداکثری» در جامعه بدون نگرش های جناحی چپ و راست، در نهایت حرکت «سر بلندی ایران» حاصل آید و ⁧ ایران ⁩ «خانه ای برای زندگی» تمامی شهروندان گردد.»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.