به گزارش جماران؛ محمدباقر قالیباف، شهردار پیشین تهران، جمعه مهمان برنامه دستخط بود. قالیباف در بخشی از این مصاحبه، گفت: «یک بنده خدایی که الان عضو شورای شهر هستند و قبلاً شهردار بود و اینجا بود، از ایشان پرسیدم شما آن زمان چقدر تراکم می‌فروختید. این که تراکم فروشی از کجا شروع شد؟ خودشان اذعان کردند که از زمان من شروع شد. از زمان قبل از من بود. آقای حناچی می‌گوید قبل از ما شهر را می‌فروختند و الان ما نمی‌فروشیم. یعنی واقعاً اینطور است که شما همه را فروختید؟ نقدهایی به شما می‌کنند که بلندمرتبه سازی کردید.  

ما که واقعاً سرپا تقصیر هستیم، ما اصلاً هر نقدی را می‌پذیریم و هر بحثی شود گردن ما از مو باریک‌تر است، ولی در قبال حرف‌های غیرمنطقی، حرف‌هایی که افراد به جای اینکه ذهن و مغز و انرژی خودشان را بگذارند و به این مردم خدمت کنند، مجبور هستند با چانه‌شان مجموعه را اداره کند. وقتی کسی کار نمی‌کند و می‌خواهد در قدرت بماند و با چانه‌اش هم اداره کند هر حرفی را بیان می‌کند.»

اظهارات قالیباف، با واکنش غلامحسین محمدی مشاور شهردار تهران همراه شد. محمدی در توییتر نوشت:

«میشود شهر را فروخت، بدهکار کرد، مملو از برج نمود، خانه هایش را به دوستان بخشید، رفقای فاسد را به مهمترین مناصبش گماشت، تونلی ساخت تا روزهای بارانی بشود استخر، پلی زد که ماشینها روی آن صف بکشند و بعد هم از مردم طلبکار بود. کاش شما هم با چانه تان کار میکردید و نه با دستهای آلوده!»

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی غلامحسین محمدی
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.